Financiën
Boekjaar 2025
VALMAT MANAGEMENT uit Wavre, ondernemingsnummer BE0803742295, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 87.988 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde VALMAT MANAGEMENT een brutomarge van € 171.802 en een eigen vermogen van € 122.348. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 13.687 naar € 87.988. Winstgevend, en de winst groeit. De buffer groeit. De schulden zijn onder controle. De jongste jaarrekening werd op 1 juli 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 122.348
▲ 256% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 87.988
▲ € 74.301 t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 115.160
▲ 263% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Blijft in het bedrijf
Geen dividend over 2025. De opgepotte winst groeide naar € 122.248.
Mensen en middelen in 2025
€ 112.797
▼ 5% t.o.v. 2024
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2025
€ 250.000
Leningen bij banken en andere kredietverstrekkers, lang en kort.
€ 1.190
▼ 19% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 44.857
▲ 22% t.o.v. 2024
Nog te betalen belastingen, btw en sociale bijdragen.
| 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 44.901 | € 58.470 | € 171.802 | ▲ 194% |
| Winst na belastingen | € 20.572 | € 13.687 | € 87.988 | ▲ € 74.301 |
| Eigen vermogen | € 20.672 | € 34.359 | € 122.348 | ▲ 256% |
| Totale schulden | € 199.758 | € 120.285 | € 388.777 | ▲ 223% |
| Cash | € 34.813 | € 31.733 | € 115.160 | ▲ 263% |
| Opgepotte winst | € 20.572 | € 34.259 | € 122.248 | ▲ 257% |
| Bankschulden | € 0 | € 0 | € 250.000 | |
| Balanstotaal | € 220.430 | € 154.644 | € 511.125 | ▲ 231% |
Kerncijfers van VALMAT MANAGEMENT, boekjaren 2023 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met VALMAT MANAGEMENT?
Wat er de jongste jaren bij VALMAT MANAGEMENT gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 87.988 (▲ € 74.301 t.o.v. 2024). Bron: NBB ↗
- Oprichting, gepubliceerd in het Staatsblad. Bron: Staatsblad ↗
- Nieuwe vestiging in Wavre. KBO
Samengevat
Van € 20.572 winst in 2023 naar € 87.988 winst in 2025.
Betaalde al € 45.727 vennootschapsbelasting sinds 2023.
Beste jaar ooit: 2025, met € 87.988 winst.
Bestuur
Achter VALMAT MANAGEMENT zit MATHIEU DELEVAL. MATHIEU DELEVAL zit ook achter T.E.P..
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Rue de la Haie 86
1301 Wavre
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Aandeelhouders volgens de Staatsblad-akten
Wie inbracht bij de oprichting en bij kapitaalverhogingen, met de akte als bron. Latere overdrachten van aandelen staan niet in het Staatsblad.
Oprichting
Bron: Akte ↗- DELEVAL Mathieu Victor Guy Marie Ghislain(oprichter) 100%
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0803.742.295
- Btw-nummer
- BE 0803.742.295
- Maatschappelijke zetel
- Rue de la Haie 86, 1301 Wavre
- Namen & benamingen
- VALMAT MANAGEMENT
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 7 juli 2023
- Peppol
- Actief · Actief sinds 8 aug 2023
- Activiteiten · NACE
Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies
Overige adviesbureaus op het gebied van bedrijfsbeheer; adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering