Financiën
Boekjaar 2025
Suzan Hantson uit Gent, ondernemingsnummer BE0803185833, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 5.687 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde Suzan Hantson een brutomarge van € 23.213 en een eigen vermogen van € 13.298. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 6.944 naar € 5.687. Het bedrijf draait winst. De buffer groeit. De schulden zijn onder controle. De jongste jaarrekening werd op 9 juni 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 13.298
▲ 43% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 5.687
▼ 18% t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 12.730
▲ 98% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
€ 1.666 uitgekeerd
29 % van de winst ging naar de aandeelhouders, de rest bleef in het bedrijf.
Mensen en middelen in 2025
≈ 1
Geen personeel op de loonlijst. Eén bestuurder, dus wellicht werkt die zelf in de zaak.
€ 34.116
▼ 24% t.o.v. 2024
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2025
€ 34.974
▼ 23% t.o.v. 2024
Dit jaar wordt € 10.948 afgelost. In dit ritme is de lange lening over ≈ 3 jaar weg.
€ 1.545
▲ € 1.519 t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 5.485
▲ 17% t.o.v. 2024
Nog te betalen vennootschapsbelasting en btw. Geen loonschuld: er staat niets open aan personeel of RSZ.
| 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 4.780 | € 23.536 | € 23.213 | ▼ 1% |
| Winst na belastingen | € 2.164 | € 6.944 | € 5.687 | ▼ 18% |
| Eigen vermogen | € 3.998 | € 9.277 | € 13.298 | ▲ 43% |
| Totale schulden | € 15.295 | € 52.430 | € 43.360 | ▼ 17% |
| Cash | € 6.745 | € 6.441 | € 12.730 | ▲ 98% |
| Opgepotte winst | € 498 | € 5.777 | € 9.798 | ▲ 70% |
| Dividend | € 1.666 | € 1.666 | € 1.666 | |
| Bankschulden | € 0 | € 45.560 | € 34.974 | ▼ 23% |
| Balanstotaal | € 19.293 | € 61.707 | € 56.658 | ▼ 8% |
Kerncijfers van Suzan Hantson, boekjaren 2023 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met Suzan Hantson?
Wat er de jongste jaren bij Suzan Hantson gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 5.687 (▼ 18% t.o.v. 2024). Bron: NBB ↗
- Oprichting, gepubliceerd in het Staatsblad. Bron: Staatsblad ↗
- Nieuwe vestiging in Gent. KBO
- Suzan Hantson werd bestuurder. NBB
Samengevat
Van € 2.164 winst in 2023 naar € 5.687 winst in 2025.
Betaalde al € 7.060 vennootschapsbelasting sinds 2023.
Beste jaar ooit: 2024, met € 6.944 winst.
Keerde in totaal € 4.998 dividend uit aan de eigenaars.
Bestuur
Achter Suzan Hantson zit Suzan Hantson. Suzan Hantson zit ook achter Qinobi.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
sinds 2023
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Land van Waaslaan 167
9040 Gent
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Aandeelhouders volgens de Staatsblad-akten
Wie inbracht bij de oprichting en bij kapitaalverhogingen, met de akte als bron. Latere overdrachten van aandelen staan niet in het Staatsblad.
Oprichting
Bron: Akte ↗- Suzan Monique Maria HANTSON(oprichter) 100%
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0803.185.833
- Btw-nummer
- BE 0803.185.833
- Maatschappelijke zetel
- Land van Waaslaan 167, 9040 Gent
- Namen & benamingen
- Suzan Hantson
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 26 juni 2023
- Peppol
- Actief · Actief sinds 25 nov 2025