Financiën
Boekjaar 2025
Mourue Management uit Merbes-le-Château, ondernemingsnummer BE0802922052, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 86.385 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde Mourue Management een brutomarge van € 112.849 en een eigen vermogen van € 215.463. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 84.619 naar € 86.385. Winstgevend, en de winst groeit. De buffer groeit. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 9 april 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 215.463
▲ 67% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 86.385
▲ 2% t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 216.533
▲ 29% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Blijft in het bedrijf
Geen dividend over 2025. De opgepotte winst groeide naar € 214.463.
Mensen en middelen in 2025
≈ 1
Geen personeel op de loonlijst. Eén bestuurder, dus wellicht werkt die zelf in de zaak.
€ 728
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2025
Geen
Geen leningen bij de bank op de laatste dag van het boekjaar.
€ 4.084
▲ € 3.202 t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 43.947
▼ 5% t.o.v. 2024
Nog te betalen vennootschapsbelasting en btw. Geen loonschuld: er staat niets open aan personeel of RSZ.
| 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 59.492 | € 107.145 | € 112.849 | ▲ 5% |
| Winst na belastingen | € 44.318 | € 84.619 | € 86.385 | ▲ 2% |
| Eigen vermogen | € 45.318 | € 129.077 | € 215.463 | ▲ 67% |
| Totale schulden | € 21.558 | € 48.359 | € 48.039 | ▼ 1% |
| Cash | € 66.876 | € 168.087 | € 216.533 | ▲ 29% |
| Opgepotte winst | € 44.318 | € 128.077 | € 214.463 | ▲ 67% |
| Dividend | € 0 | € 859 | € 0 | ▼ 100% |
| Balanstotaal | € 66.876 | € 177.436 | € 263.502 | ▲ 49% |
Kerncijfers van Mourue Management, boekjaren 2023 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met Mourue Management?
Wat er de jongste jaren bij Mourue Management gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 86.385 (▲ 2% t.o.v. 2024). Bron: NBB ↗
- Nieuwe vestiging in Merbes-le-Château. KBO
- Françoise MOURUE werd bestuurder. NBB
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
Samengevat
Van € 44.318 winst in 2023 naar € 86.385 winst in 2025.
Betaalde al € 59.291 vennootschapsbelasting sinds 2023.
Beste jaar ooit: 2025, met € 86.385 winst.
Keerde in totaal € 859 dividend uit aan de eigenaars.
Bestuur
Achter Mourue Management zit Françoise MOURUE.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
Françoise MOURUE
Bestuurder
sinds 2023
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Rue de la Place(MLC) 37
6567 Merbes-le-Château
Wie zit hier nog?
Eén gebouw vol ondernemers of één drukbezette brievenbus? Nog 2 bedrijven zijn op dit adres geregistreerd.
Alle bedrijven op dit adres →Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0802.922.052
- Btw-nummer
- BE 0802.922.052
- Maatschappelijke zetel
- Rue de la Place(MLC) 37, 6567 Merbes-le-Château
- Namen & benamingen
- Mourue Management
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 20 juni 2023
- Peppol
- Actief · Actief sinds 12 dec 2025
- Activiteiten · NACE
Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies
Overige adviesbureaus op het gebied van bedrijfsbeheer; adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering