Knipperlichten
Signalen uit de jaarrekening, de KBO en het Staatsblad, elk met drempel en bron. Geen score, geen oordeel.
-
Krappe liquiditeit NBB
Cash en vorderingen dekken 47 % van de kortlopende schulden in 2025; drempel 65 %.
Financiën
Boekjaar 2025
MJ Management uit Kontich, ondernemingsnummer BE0802801197, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 106.968 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde MJ Management een brutomarge van € 131.870 en een eigen vermogen van € 161.638. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 21.297 naar € 106.968. Winstgevend, en de winst groeit. De buffer groeit. Veel schulden tegenover weinig eigen buffer. De jongste jaarrekening werd op 11 april 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 161.638
▲ 196% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 106.968
▲ € 85.671 t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 270
▼ 92% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Blijft in het bedrijf
Geen dividend over 2025. De opgepotte winst groeide naar € 156.638.
Schulden eind 2025
€ 862.956
▲ 1% t.o.v. 2024
Dit jaar wordt € 32.274 afgelost. In dit ritme is de lange lening over ≈ 25 jaar weg.
€ 62.663
▲ € 51.675 t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 5.893
▼ 79% t.o.v. 2024
Nog te betalen vennootschapsbelasting en btw. Geen loonschuld: er staat niets open aan personeel of RSZ.
| 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 48.162 | € 120.648 | € 131.870 | ▲ 9% |
| Winst na belastingen | € 28.374 | € 21.297 | € 106.968 | ▲ € 85.671 |
| Eigen vermogen | € 33.374 | € 54.670 | € 161.638 | ▲ 196% |
| Totale schulden | € 1.451.939 | € 2.049.520 | € 2.212.489 | ▲ 8% |
| Cash | € 47.396 | € 3.435 | € 270 | ▼ 92% |
| Terreinen & gebouwen | € 1.237.130 | € 1.524.384 | € 1.517.635 | |
| Opgepotte winst | € 28.374 | € 49.670 | € 156.638 | ▲ 215% |
| Bankschulden | € 880.000 | € 852.524 | € 862.956 | ▲ 1% |
| Balanstotaal | € 1.485.312 | € 2.104.190 | € 2.374.127 | ▲ 13% |
Kerncijfers van MJ Management, boekjaren 2023 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 30 april 2027.
Wat is er gebeurd met MJ Management?
Wat er de jongste jaren bij MJ Management gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 106.968 (▲ € 85.671 t.o.v. 2024). Bron: NBB ↗
- Oprichting, gepubliceerd in het Staatsblad. Bron: Staatsblad ↗
- Nieuwe vestiging in Kontich. KBO
Samengevat
Van € 28.374 winst in 2023 naar € 106.968 winst in 2025.
Betaalde al € 58.550 vennootschapsbelasting sinds 2023.
Beste jaar ooit: 2025, met € 106.968 winst.
Bestuur
Achter MJ Management zit Ermir Lulo. Zelf heeft het 100% van Po Po Po, 100% van Fram en 100% van Meesters Bouwmaterialen.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
Ermir Lulo
Bestuurder
Ook actief bij: CRALUX, Meesters Bouwmaterialen, CLX Service Provider, PO PO PO
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Neerveld 13
2550 Kontich
Wie zit hier nog?
Eén gebouw vol ondernemers of één drukbezette brievenbus? Nog 7 bedrijven zijn op dit adres geregistreerd.
Alle bedrijven op dit adres →CRALUX zelfde netwerk
€ 4,2 miljoen brutomarge · 2024
Meesters Bouwmaterialen zelfde netwerk
€ 272.546 brutomarge · 2025
CRALUX VASTGOED
€ -76.330 brutomarge · 2025
CLX Service Provider zelfde netwerk
€ 52.714 brutomarge · 2025
PO PO PO zelfde netwerk
€ 117.378 brutomarge · 2025
+2 andere
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Aandeelhouders volgens de Staatsblad-akten
Wie inbracht bij de oprichting en bij kapitaalverhogingen, met de akte als bron. Latere overdrachten van aandelen staan niet in het Staatsblad.
Oprichting
Bron: Akte ↗- LULO Ermir(oprichter) 100%
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0802.801.197
- Btw-nummer
- BE 0802.801.197
- Maatschappelijke zetel
- Neerveld 13, 2550 Kontich
- Namen & benamingen
- MJ Management
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 16 juni 2023
- Peppol
- Actief · Actief sinds 8 jul 2026
- Activiteiten · NACE
Administratieve en ondersteunende activiteiten ten behoeve van kantoren
Diverse administratieve activiteiten ten behoeve van kantoren
Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies
Activiteiten van hoofdkantoren
Overige zakelijke dienstverlening, neg
Overige adviesbureaus op het gebied van bedrijfsbeheer; adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering