Financiën
Boekjaar 2025
INERA uit Hoogstraten, ondernemingsnummer BE0802747650, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € -2.313 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde INERA een brutomarge van € 15.108 en een eigen vermogen van € 22.913. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 19.226 naar € -2.313. Het bedrijf draaide verlies. Er zit een gezonde buffer in het bedrijf. De schulden zijn onder controle. De jongste jaarrekening werd op 24 juni 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 22.913
▼ 9% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ -2.313
▼ in 2024 nog € 19.226 winst
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 8.233
▼ 33% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Verlies, niets uit te keren
De reserves zakten naar € 16.913.
Mensen en middelen in 2025
≈ 1
Geen personeel op de loonlijst. Eén bestuurder, dus wellicht werkt die zelf in de zaak.
€ 90
▼ 19% t.o.v. 2024
Geen personeel op de loonlijst. Zo’n klein bedrag is meestal een sociale bijdrage of pensioenpremie van de bestuurder, geboekt onder personeelskosten.
€ 24.657
▼ 26% t.o.v. 2024
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2025
€ 38.927
▼ 24% t.o.v. 2024
Dit jaar wordt € 12.921 afgelost. In dit ritme is de lange lening over ≈ 3 jaar weg.
€ 6.157
▲ 185% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 4.450
Nog te betalen belastingen, btw en sociale bijdragen.
| 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 45.445 | € 15.108 | ▼ 67% |
| Winst na belastingen | € 19.226 | € -2.313 | ▼ € 21.538 |
| Eigen vermogen | € 25.226 | € 22.913 | ▼ 9% |
| Totale schulden | € 58.015 | € 49.534 | ▼ 15% |
| Cash | € 12.319 | € 8.233 | ▼ 33% |
| Terreinen & gebouwen | € 3.055 | € 2.725 | ▼ 11% |
| Opgepotte winst | € 19.226 | € 16.913 | ▼ 12% |
| Bankschulden | € 51.425 | € 38.927 | ▼ 24% |
| Balanstotaal | € 83.240 | € 72.447 | ▼ 13% |
Kerncijfers van INERA, boekjaren 2024 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met INERA?
Wat er de jongste jaren bij INERA gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: verlies van € 2.313 (▼ € 21.538 t.o.v. 2024). Bron: NBB ↗
- Nieuwe vestiging in Hoogstraten. KBO
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
Samengevat
Van € 19.226 winst in 2024 naar € 2.313 verlies in 2025.
Betaalde al € 6.494 vennootschapsbelasting sinds 2024.
Beste jaar ooit: 2024, met € 19.226 winst.
Bestuur
Achter INERA zit GLENN BROSENS.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
GLENN BROSENS
Bestuurder
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Meerseweg 147A
2321 Hoogstraten
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0802.747.650
- Btw-nummer
- BE 0802.747.650
- Maatschappelijke zetel
- Meerseweg 147A, 2321 Hoogstraten
- Namen & benamingen
- INERA
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 15 juni 2023
- Peppol
- Actief · Actief sinds 2 sep 2025
- Activiteiten · NACE
Schrijnwerk
Zagen en schaven van hout
Overige werkzaamheden in verband met de afwerking van gebouwen
Vervaardiging van ander schrijn- en timmerwerk
Plaatsen van vloerbedekking en wandbekleding van hout
Vervaardiging van andere artikelen van hout