Knipperlichten
Signalen uit de jaarrekening, de KBO en het Staatsblad, elk met drempel en bron. Geen score, geen oordeel.
-
Krappe liquiditeit NBB
Cash en vorderingen dekken 61 % van de kortlopende schulden in 2025; drempel 65 %.
-
Druk adres KBO
119 andere bedrijven hebben hun zetel op hetzelfde adres; drempel 10.
Financiën
Boekjaar 2025
EMMANUEL BUSINESS uit Zaventem, ondernemingsnummer BE0802115269, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € -12.086 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde EMMANUEL BUSINESS een brutomarge van € 10.813 en een eigen vermogen van € 2.945. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 13.531 naar € -12.086. Het bedrijf draaide verlies. De buffer kromp fors: het eigen vermogen ligt 80 % lager dan vorig jaar. Veel schulden tegenover weinig eigen buffer. De jongste jaarrekening werd op 13 oktober 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 2.945
▼ 80% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ -12.086
▼ in 2024 nog € 13.531 winst
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 5.473
▼ 68% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Verlies, niets uit te keren
De reserves zakten naar € 1.445.
Mensen en middelen in 2025
€ 5.047
▲ 270% t.o.v. 2024
Alleen personeel op de loonlijst. Wat de bestuurder zichzelf uitkeert, zit al in de brutomarge verrekend en staat niet apart in de jaarrekening.
€ 50.386
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2025
€ 51.418
Dit jaar wordt € 9.744 afgelost. In dit ritme is de lange lening over ≈ 5 jaar weg.
€ 99.283
▲ 171% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 1.993
▼ 76% t.o.v. 2024
Nog te betalen belastingen, btw en sociale bijdragen.
| 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 21.006 | € 10.813 | ▼ 49% |
| Winst na belastingen | € 13.531 | € -12.086 | ▼ € 25.617 |
| Eigen vermogen | € 15.031 | € 2.945 | ▼ 80% |
| Totale schulden | € 45.310 | € 209.115 | ▲ € 163.805 |
| Cash | € 16.905 | € 5.473 | ▼ 68% |
| Opgepotte winst | € 13.531 | € 1.445 | ▼ 89% |
| Bankschulden | € 0 | € 51.418 | |
| Balanstotaal | € 60.341 | € 212.061 | ▲ 251% |
Kerncijfers van EMMANUEL BUSINESS, boekjaren 2024 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met EMMANUEL BUSINESS?
Wat er de jongste jaren bij EMMANUEL BUSINESS gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: verlies van € 12.086 (▼ € 25.617 t.o.v. 2024). te laat neergelegd Bron: NBB ↗
- Nieuwe vestiging in Herstal. KBO
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
Samengevat
Van € 13.531 winst in 2024 naar € 12.086 verlies in 2025.
Betaalde al € 4.308 vennootschapsbelasting sinds 2024.
Beste jaar ooit: 2024, met € 13.531 winst.
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Leuvensesteenweg 246 bus 1
1932 Zaventem
Place Nicolas Trokart 3
4041 Herstal
Actief sinds 2 september 2024
Wie zit hier nog?
Eén gebouw vol ondernemers of één drukbezette brievenbus? Nog 119 bedrijven zijn op dit adres geregistreerd.
Alle bedrijven op dit adres →AMK-RB Company
€ -17.012 brutomarge · 2025
TECHNO MOTOR ORGANISATION
€ 4.805 brutomarge · 2025
KORKUT CONSTRUCT
€ -1.362 brutomarge · 2025
MBS MM
Tibel Renov
€ 73.138 brutomarge · 2025
+114 andere
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0802.115.269
- Btw-nummer
- BE 0802.115.269
- Maatschappelijke zetel
- Leuvensesteenweg 246 bus 1, 1932 Zaventem
- Namen & benamingen
- EMMANUEL BUSINESS
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 25 mei 2023
- Peppol
- Actief · Actief sinds 17 dec 2025
- Activiteiten · NACE
Niet-gespecialiseerde detailhandel waarbij voedings- en genotmiddelen overheersen
Detailhandel in niet-gespecialiseerde winkels waarbij voedings- en genotmiddelen overheersen (verkoopsoppervlakte < 100 m²)