Financiën
Boekjaar 2025
JEANNINE & MARCEL uit De Haan, ondernemingsnummer BE0801621559, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 63.645 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde JEANNINE & MARCEL een brutomarge van € 159.711 en een eigen vermogen van € 63.512. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 13.869 naar € 63.645. Winstgevend, en de winst groeit. Er zit een gezonde buffer in het bedrijf. De schulden zijn onder controle. De jongste jaarrekening werd op 21 augustus 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 63.512
▼ 18% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 63.645
▲ € 49.777 t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 55.450
▼ 39% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
€ 77.514 uitgekeerd
Meer dan de winst van het jaar ging naar de aandeelhouders; de reserves zakten.
Mensen en middelen in 2025
≈ 1
Geen personeel op de loonlijst. Eén bestuurder, dus wellicht werkt die zelf in de zaak.
€ 42.493
▼ 20% t.o.v. 2024
Alleen personeel op de loonlijst. Wat de bestuurder zichzelf uitkeert, zit al in de brutomarge verrekend en staat niet apart in de jaarrekening.
€ 31.480
▲ 3% t.o.v. 2024
Waarvan in leasing € 11.936.
Schulden eind 2025
€ 36.863
▼ 32% t.o.v. 2024
Dit jaar wordt € 16.861 afgelost. In dit ritme is de lange lening over ≈ 2 jaar weg.
€ 18.750
▼ 73% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 33.023
Nog te betalen belastingen, btw en sociale bijdragen.
| 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 147.120 | € 105.928 | € 159.711 | ▲ 51% |
| Winst na belastingen | € 53.512 | € 13.869 | € 63.645 | ▲ € 49.777 |
| Eigen vermogen | € 63.512 | € 77.380 | € 63.512 | ▼ 18% |
| Totale schulden | € 101.567 | € 156.357 | € 166.150 | ▲ 6% |
| Cash | € 17.664 | € 90.631 | € 55.450 | ▼ 39% |
| Terreinen & gebouwen | € 6.656 | € 3.989 | € 1.322 | ▼ 67% |
| Opgepotte winst | € 53.512 | € 67.380 | € 53.512 | ▼ 21% |
| Dividend | € 0 | € 0 | € 77.514 | |
| Bankschulden | € 67.560 | € 54.362 | € 36.863 | ▼ 32% |
| Balanstotaal | € 165.078 | € 233.737 | € 229.662 | ▼ 2% |
Kerncijfers van JEANNINE & MARCEL, boekjaren 2023 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met JEANNINE & MARCEL?
Wat er de jongste jaren bij JEANNINE & MARCEL gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 63.645 (▲ € 49.777 t.o.v. 2024). te laat neergelegd Bron: NBB ↗
- Nieuwe vestiging in De Haan. KBO
- Nieuwe vestiging in De Haan. KBO
- Silke Bultinck werd bestuurder. NBB
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
Samengevat
Van € 53.512 winst in 2023 naar € 63.645 winst in 2025.
Betaalde al € 42.199 vennootschapsbelasting sinds 2023.
Beste jaar ooit: 2025, met € 63.645 winst.
Keerde in totaal € 77.514 dividend uit aan de eigenaars.
Bestuur
Achter JEANNINE & MARCEL zit Silke Bultinck.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
Silke Bultinck
Bestuurder
sinds 2023
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Baron van Caloenlaan 14
8421 De Haan
Driftweg 12
8420 De Haan
Actief sinds 10 mei 2023
Leopoldlaan 26 bus 0
8420 De Haan
Actief sinds 10 mei 2023
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Website
Technologie
Hosting & E-mail
E-mail provider
Self-hosted
Hosting
COMBELL-AS, BE
Website info
Kenmerken
Beveiliging
Netwerk
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0801.621.559
- Btw-nummer
- BE 0801.621.559
- Maatschappelijke zetel
- Baron van Caloenlaan 14, 8421 De Haan
- Namen & benamingen
- JEANNINE & MARCEL
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 10 mei 2023
- Peppol
- Actief · Actief sinds 2 sep 2023
- Contact
- jeannine-dehaan.be
- Activiteiten · NACE
Activiteiten van eetgelegenheden met beperkte bediening, muv mobiele eetgelegenheden
Activiteiten van eetgelegenheden met volledige bediening
Eetgelegenheden met beperkte bediening
Eetgelegenheden met volledige bediening
Cafés en bars