Knipperlichten
Signalen uit de jaarrekening, de KBO en het Staatsblad, elk met drempel en bron. Geen score, geen oordeel.
-
Krappe liquiditeit NBB
Cash en vorderingen dekken 34 % van de kortlopende schulden in 2025; drempel 65 %.
Financiën
Boekjaar 2025
Mulle & Cie uit Theux, ondernemingsnummer BE0800656707, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € -29.463 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde Mulle & Cie een brutomarge van € 50.126 en een eigen vermogen van € 49.460. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 36.519 naar € -29.463. Het bedrijf draaide verlies. Er zit een gezonde buffer in het bedrijf. De schulden zijn onder controle. De jongste jaarrekening werd op 21 juli 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 49.460
▼ 37% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ -29.463
▼ in 2024 nog € 36.519 winst
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 25.146
▼ 28% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Verlies, niets uit te keren
De reserves zakten naar € 31.460.
Mensen en middelen in 2025
≈ 1
Geen personeel op de loonlijst. Eén bestuurder, dus wellicht werkt die zelf in de zaak.
€ 56.395
▲ 63% t.o.v. 2024
Alleen personeel op de loonlijst. Wat de bestuurder zichzelf uitkeert, zit al in de brutomarge verrekend en staat niet apart in de jaarrekening.
€ 21.183
▲ 36% t.o.v. 2024
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2025
€ 63.145
▼ 25% t.o.v. 2024
Leningen bij banken en andere kredietverstrekkers, lang en kort.
€ 51.405
▲ 83% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 28.557
▲ 28% t.o.v. 2024
Nog te betalen belastingen, btw en sociale bijdragen.
| 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 55.803 | € 106.349 | € 50.126 | ▼ 53% |
| Winst na belastingen | € 24.405 | € 36.519 | € -29.463 | ▼ € 65.982 |
| Eigen vermogen | € 42.405 | € 78.924 | € 49.460 | ▼ 37% |
| Totale schulden | € 156.713 | € 152.451 | € 159.472 | ▲ 5% |
| Cash | € 17.392 | € 35.090 | € 25.146 | ▼ 28% |
| Opgepotte winst | € 24.405 | € 60.924 | € 31.460 | ▼ 48% |
| Bankschulden | € 114.245 | € 84.547 | € 63.145 | ▼ 25% |
| Balanstotaal | € 199.118 | € 231.375 | € 208.932 | ▼ 10% |
| Werknemers (VTE) | 0,3 | - | - |
Kerncijfers van Mulle & Cie, boekjaren 2023 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met Mulle & Cie?
Wat er de jongste jaren bij Mulle & Cie gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: verlies van € 29.463 (▼ € 65.982 t.o.v. 2024). Bron: NBB ↗
- Nieuwe vestiging in Theux. KBO
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
Samengevat
Van € 24.405 winst in 2023 naar € 29.463 verlies in 2025.
Betaalde al € 20.017 vennootschapsbelasting sinds 2023.
Beste jaar ooit: 2024, met € 36.519 winst.
Bestuur
Achter Mulle & Cie zit Maité MULLE.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
Maité MULLE
Bestuurder
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Les Digues 7
4910 Theux
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0800.656.707
- Btw-nummer
- BE 0800.656.707
- Maatschappelijke zetel
- Les Digues 7, 4910 Theux
- Namen & benamingen
- Mulle & Cie
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 12 april 2023
- Peppol
- Actief · Actief sinds 13 jan 2026
- Activiteiten · NACE
Detailhandel in huisdieren, voer voor huisdieren en benodigdheden daarvoor
Overige niet-gespecialiseerde detailhandel
Detailhandel in bloemen, planten, zaden en kunstmeststoffen
Handelsbemiddeling in de groothandel in landbouwgrondstoffen, levende dieren en textielgrondstoffen en halffabricaten
Groothandel in veevoeders
Groothandel in andere voedingsmiddelen, neg
Detailhandel via postorderbedrijven of via internet