Actief · volgens de KBO, 2 november 2026
Never Settle For Less Tattoos logo

Never Settle For Less Tattoos

BE0800561982

Rechtspersoon Besloten Vennootschap 1 vestiging

Never Settle For Less Tattoos is volgens de KBO actief als: Plaatsen van tatoeages en piercings. BV, gestart op 7 april 2023, 1 vestiging.

Oudburg 68, 9000 Gent neversettleforlesstattoos.com +32494456006

Achter het bedrijf: Tom Jozef De Schuytere, Tom De Schuytere.

Actief voor

3 jaar, 6 maanden

Financiën

Boekjaar 2025

Never Settle For Less Tattoos uit Gent, ondernemingsnummer BE0800561982, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 7.091 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde Never Settle For Less Tattoos een brutomarge van € 11.223 en een eigen vermogen van € 33.929. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 18.138 naar € 7.091. Het bedrijf draait winst. De buffer groeit. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 31 augustus 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.

Wat het waard is Groeit

€ 33.929

▲ 23% t.o.v. 2024

Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.

Winst Gezond

€ 7.091

▼ 61% t.o.v. 2024

Winst na belastingen over het boekjaar.

Geld op de bank

€ 24.335

▼ 18% t.o.v. 2024

Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.

Waar de winst naartoe gaat Keert uit

€ 833 uitgekeerd

12 % van de winst ging naar de aandeelhouders, de rest bleef in het bedrijf.

Mensen en middelen in 2025

Loonkost

€ 2.400

Alleen personeel op de loonlijst. Wat de bestuurder zichzelf uitkeert, zit al in de brutomarge verrekend en staat niet apart in de jaarrekening.

Schulden eind 2025

Bankschulden

Geen

Geen leningen bij de bank op de laatste dag van het boekjaar.

Aan leveranciers

€ 1.324

▲ 29% t.o.v. 2024

Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.

Belastingen en lonen

€ 18.608

▲ 68% t.o.v. 2024

Nog te betalen belastingen, btw en sociale bijdragen.

Kerncijfers per boekjaar Download kerncijfers (CSV)
202320242025Verschil 2024 → 2025
Brutomarge € 35.447 € 23.092 € 11.223 ▼ 51%
Winst na belastingen € 32.633 € 18.138 € 7.091 ▼ 61%
Eigen vermogen € 14.333 € 27.671 € 33.929 ▲ 23%
Totale schulden € 34.200 € 37.416 € 39.452 ▲ 5%
Cash € 27.373 € 29.561 € 24.335 ▼ 18%
Opgepotte winst € 9.333 € 22.671 € 28.929 ▲ 28%
Dividend € 23.300 € 4.800 € 833 ▼ 83%
Balanstotaal € 48.533 € 65.087 € 73.380 ▲ 13%

Kerncijfers van Never Settle For Less Tattoos, boekjaren 2023 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.

Wat is er gebeurd met Never Settle For Less Tattoos?

Wat er de jongste jaren bij Never Settle For Less Tattoos gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:

  • Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 7.091 (▼ 61% t.o.v. 2024). te laat neergelegd Bron: NBB ↗
  • Oprichting, gepubliceerd in het Staatsblad. Bron: Staatsblad ↗
  • Nieuwe vestiging in Gent. KBO
  • Tom De Schuytere werd bestuurder. NBB

Samengevat

Van € 32.633 winst in 2023 naar € 7.091 winst in 2025.

Betaalde al € 8.043 vennootschapsbelasting sinds 2023.

Beste jaar ooit: 2023, met € 32.633 winst.

Keerde in totaal € 28.933 dividend uit aan de eigenaars.

Bestuur

Tom Jozef De Schuytere Tom De Schuytere
Never Settle For Less Tattoos

Achter Never Settle For Less Tattoos zitten Tom Jozef De Schuytere en Tom De Schuytere.

Bestuurders

Volgens jaarrekening 2025

Tom Jozef De Schuytere

Bestuurder

Tom De Schuytere

Bestuurder

sinds 2023

Vestigingen

Vestigingseenheden

Fysieke locaties van dit bedrijf

Maatschappelijke zetel

Oudburg 68

9000 Gent

Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.

Website

Technologie

Advanced Custom FieldsGoogle App EngineLodashPWAReactWixlazysizes

Domein

Domein

neversettleforlesstattoos.com

Geregistreerd

2011-10-04

Registrar

Network Solutions, LLC

Vervalt

2028-10-04

Website info

HTTPS Ja
Talen NL

Kenmerken

Aandeelhouders volgens de Staatsblad-akten

Wie inbracht bij de oprichting en bij kapitaalverhogingen, met de akte als bron. Latere overdrachten van aandelen staan niet in het Staatsblad.

Oprichting

Bron: Akte ↗
  • DE SCHUYTERE, Tom Jozef Florent(oprichter) 100%

Gegevens

Ondernemingsnummer
0800.561.982
Btw-nummer
BE 0800.561.982
Maatschappelijke zetel
Oudburg 68, 9000 Gent
Namen & benamingen
Never Settle For Less Tattoos
Type onderneming
Rechtspersoon
Juridische vorm
Besloten Vennootschap
Juridische situatie
Normale toestand
Startdatum
7 april 2023
Peppol
Actief · Actief sinds 17 dec 2025
Activiteiten · NACE

Plaatsen van tatoeages en piercings

Plaatsen van tatouages en piercings

Beoefening van uitvoerende kunsten door zelfstandig werkende artiesten

Veelgestelde vragen

Wat doet Never Settle For Less Tattoos?
Never Settle For Less Tattoos is volgens de KBO actief als: Plaatsen van tatoeages en piercings. BV, gestart op 7 april 2023, 1 vestiging.
Wat is het adres van Never Settle For Less Tattoos?
De maatschappelijke zetel van Never Settle For Less Tattoos is gevestigd te Oudburg 68, 9000 Gent.
Is Never Settle For Less Tattoos nog actief?
Ja. Volgens de KBO (2 november 2026) is Never Settle For Less Tattoos actief, juridische situatie “Normale toestand”, gestart op 7 april 2023.
Is Never Settle For Less Tattoos geregistreerd op Peppol?
Ja, Never Settle For Less Tattoos is geregistreerd op het Peppol netwerk met ID 0208:0800561982.
Wat is het ondernemingsnummer van Never Settle For Less Tattoos?
Het ondernemingsnummer van Never Settle For Less Tattoos is BE0800561982.
Wanneer is Never Settle For Less Tattoos opgericht?
Never Settle For Less Tattoos is opgericht op 7 april 2023.