Financiën
Boekjaar 2026
TANDARTS IRIS PAUWELS uit Ieper, ondernemingsnummer BE0800303844, sloot boekjaar 2026 af met een resultaat van € 45.868 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde TANDARTS IRIS PAUWELS een brutomarge van € 79.043 en een eigen vermogen van € 149.021. Tegenover boekjaar 2025 ging het resultaat van € 46.982 naar € 45.868. Het bedrijf draait winst. De buffer groeit. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 25 september 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 149.021
▲ 44% t.o.v. 2025
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 45.868
▼ 2% t.o.v. 2025
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 145.532
▲ 43% t.o.v. 2025
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Blijft in het bedrijf
Geen dividend over 2026. De opgepotte winst groeide naar € 147.021.
Mensen en middelen in 2026
≈ 1
Geen personeel op de loonlijst. Eén bestuurder, dus wellicht werkt die zelf in de zaak.
€ 435
▼ 95% t.o.v. 2025
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2026
€ 1.640
▼ 85% t.o.v. 2025
Leningen bij banken en andere kredietverstrekkers, lang en kort.
€ 210
▼ 85% t.o.v. 2025
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 2.788
▼ 42% t.o.v. 2025
Nog te betalen vennootschapsbelasting en btw. Geen loonschuld: er staat niets open aan personeel of RSZ.
| 2024 | 2025 | 2026 | Verschil 2025 → 2026 | |
|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 86.756 | € 80.107 | € 79.043 | ▼ 1% |
| Winst na belastingen | € 54.172 | € 46.982 | € 45.868 | ▼ 2% |
| Eigen vermogen | € 56.172 | € 103.153 | € 149.021 | ▲ 44% |
| Totale schulden | € 52.639 | € 27.537 | € 14.633 | ▼ 47% |
| Cash | € 78.870 | € 101.644 | € 145.532 | ▲ 43% |
| Opgepotte winst | € 54.172 | € 101.153 | € 147.021 | ▲ 45% |
| Bankschulden | € 20.356 | € 11.217 | € 1.640 | ▼ 85% |
| Balanstotaal | € 108.811 | € 130.690 | € 163.654 | ▲ 25% |
Kerncijfers van TANDARTS IRIS PAUWELS, boekjaren 2024 tot 2026, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2027) verwacht vóór 31 oktober 2027.
Wat is er gebeurd met TANDARTS IRIS PAUWELS?
Wat er de jongste jaren bij TANDARTS IRIS PAUWELS gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2026: winst van € 45.868 (▼ 2% t.o.v. 2025). Bron: NBB ↗
- Oprichting, gepubliceerd in het Staatsblad. Bron: Staatsblad ↗
- Nieuwe vestiging in Ieper. KBO
Samengevat
Van € 54.172 winst in 2024 naar € 45.868 winst in 2026.
Betaalde al € 66.503 vennootschapsbelasting sinds 2024.
Beste jaar ooit: 2024, met € 54.172 winst.
Bestuur
Achter TANDARTS IRIS PAUWELS zit IRIS PAUWELS.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2026
IRIS PAUWELS
Bestuurder
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Sobrylaan 14
8900 Ieper
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Aandeelhouders volgens de Staatsblad-akten
Wie inbracht bij de oprichting en bij kapitaalverhogingen, met de akte als bron. Latere overdrachten van aandelen staan niet in het Staatsblad.
Oprichting
Bron: Akte ↗- PAUWELS Iris Roos Josee(oprichter) 100%
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0800.303.844
- Btw-nummer
- BE 0800.303.844
- Maatschappelijke zetel
- Sobrylaan 14, 8900 Ieper
- Namen & benamingen
- TANDARTS IRIS PAUWELS
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 3 april 2023
- Peppol
- Actief · Actief sinds 19 mei 2024