Financiën
Boekjaar 2025
SEBS CHAUFFAGE uit Pont-à-Celles, ondernemingsnummer BE0800235350, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 33.415 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde SEBS CHAUFFAGE een brutomarge van € 52.136 en een eigen vermogen van € 90.073. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 19.253 naar € 33.415. Winstgevend, en de winst groeit. De buffer groeit. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 29 juni 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 90.073
▲ 59% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 33.415
▲ 74% t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 83.692
▲ 142% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Blijft in het bedrijf
Geen dividend over 2025. De opgepotte winst groeide naar € 88.073.
Mensen en middelen in 2025
≈ 1
Geen personeel op de loonlijst. Eén bestuurder, dus wellicht werkt die zelf in de zaak.
€ 12.162
▲ 40% t.o.v. 2024
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2025
Geen
Geen leningen bij de bank op de laatste dag van het boekjaar.
€ 2.948
▲ 30% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 2.859
▲ 58% t.o.v. 2024
Nog te betalen belastingen, btw en sociale bijdragen.
| 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 44.980 | € 25.894 | € 52.136 | ▲ 101% |
| Winst na belastingen | € 35.405 | € 19.253 | € 33.415 | ▲ 74% |
| Eigen vermogen | € 37.405 | € 56.658 | € 90.073 | ▲ 59% |
| Totale schulden | € 15.761 | € 8.900 | € 11.927 | ▲ 34% |
| Cash | € 39.060 | € 34.558 | € 83.692 | ▲ 142% |
| Opgepotte winst | € 35.405 | € 54.658 | € 88.073 | ▲ 61% |
| Balanstotaal | € 53.166 | € 65.558 | € 102.000 | ▲ 56% |
Kerncijfers van SEBS CHAUFFAGE, boekjaren 2023 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met SEBS CHAUFFAGE?
Wat er de jongste jaren bij SEBS CHAUFFAGE gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 33.415 (▲ 74% t.o.v. 2024). Bron: NBB ↗
- Nieuwe vestiging in Nivelles. KBO
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
Samengevat
Van € 35.405 winst in 2023 naar € 33.415 winst in 2025.
Betaalde al € 28.424 vennootschapsbelasting sinds 2023.
Beste jaar ooit: 2023, met € 35.405 winst.
Bestuur
Achter SEBS CHAUFFAGE zit Sébastien SAUTIER.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
Sébastien SAUTIER
Bestuurder
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Chaussée de Nivelles(LUT) 335 bus A
6238 Pont-à-Celles
Rue Emile-Vandervelde 16
1400 Nivelles
Actief sinds 31 maart 2023
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0800.235.350
- Btw-nummer
- BE 0800.235.350
- Maatschappelijke zetel
- Chaussée de Nivelles(LUT) 335 bus A, 6238 Pont-à-Celles
- Namen & benamingen
- SEBS CHAUFFAGE
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 31 maart 2023
- Peppol
- Actief · Actief sinds 16 jun 2025
- Contact
- [email protected]
- Activiteiten · NACE
Installatie van verwarming, klimaatregeling, koeling en ventilatie aangedreven door elektriciteit
Reparatie en onderhoud van huishoudapparaten en van werktuigen voor gebruik in huis en tuin
Overige bouwinstallatie
Bouw van civieltechnische werken voor vloeistoffen, neg
Algemene elektrotechnische installatiewerken
Sanitaire werkzaamheden
Overige bouwinstallatie, n.e.g.