Knipperlichten
Signalen uit de jaarrekening, de KBO en het Staatsblad, elk met drempel en bron. Geen score, geen oordeel.
-
Krappe liquiditeit NBB
Cash en vorderingen dekken 37 % van de kortlopende schulden in 2025; drempel 65 %.
Financiën
Boekjaar 2025
BWS Automotive Group uit Ravels, ondernemingsnummer BE0800106577, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 80.071 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde BWS Automotive Group een brutomarge van € 183.660 en een eigen vermogen van € 53.645. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 52.775 naar € 80.071. Winstgevend, en de winst groeit. De buffer groeit. Veel schulden tegenover weinig eigen buffer. De jongste jaarrekening werd op 17 september 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 53.645
▲ € 80.071 t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 80.071
▲ 52% t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 3.879
▼ 18% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Blijft in het bedrijf
Geen dividend over 2025. De opgepotte winst groeide naar € 48.645.
Mensen en middelen in 2025
€ 45.107
▼ 16% t.o.v. 2024
Alleen personeel op de loonlijst. Wat de bestuurder zichzelf uitkeert, zit al in de brutomarge verrekend en staat niet apart in de jaarrekening.
€ 50.104
▼ 33% t.o.v. 2024
Waarvan in leasing € 39.189.
Schulden eind 2025
€ 380.902
▲ 157% t.o.v. 2024
Dit jaar wordt € 35.995 afgelost. In dit ritme is de lange lening over ≈ 10 jaar weg.
€ 24.859
▼ 55% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 35.380
▼ 27% t.o.v. 2024
Nog te betalen belastingen, btw en sociale bijdragen.
| 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € -45.659 | € 134.761 | € 183.660 | ▲ 36% |
| Winst na belastingen | € -84.201 | € 52.775 | € 80.071 | ▲ 52% |
| Eigen vermogen | € -79.201 | € -26.426 | € 53.645 | ▲ € 80.071 |
| Totale schulden | € 263.252 | € 357.301 | € 450.141 | ▲ 26% |
| Cash | € 14.509 | € 4.741 | € 3.879 | ▼ 18% |
| Terreinen & gebouwen | - | € 10.935 | € 10.366 | ▼ 5% |
| Opgepotte winst | € -84.201 | € -31.426 | € 48.645 | ▲ € 80.071 |
| Bankschulden | € 96.051 | € 148.467 | € 380.902 | ▲ 157% |
| Balanstotaal | € 184.050 | € 330.875 | € 503.786 | ▲ 52% |
Kerncijfers van BWS Automotive Group, boekjaren 2023 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met BWS Automotive Group?
Wat er de jongste jaren bij BWS Automotive Group gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 80.071 (▲ 52% t.o.v. 2024). te laat neergelegd Bron: NBB ↗
- Oprichting, gepubliceerd in het Staatsblad. Bron: Staatsblad ↗
- Nieuwe vestiging in Ravels. KBO
- Serdar Bayrakci werd bestuurder. NBB
Samengevat
Van € 84.201 verlies in 2023 naar € 80.071 winst in 2025.
Betaalde al € 16.411 vennootschapsbelasting sinds 2023.
Beste jaar ooit: 2025, met € 80.071 winst.
Bestuur
Achter BWS Automotive Group zit Serdar Bayrakci.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
Serdar Bayrakci
Bestuurder
sinds 2023
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Bredaseweg 21
2381 Ravels
Wie zit hier nog?
Eén gebouw vol ondernemers of één drukbezette brievenbus? Nog 1 bedrijven zijn op dit adres geregistreerd.
Alle bedrijven op dit adres →Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Aandeelhouders volgens de Staatsblad-akten
Wie inbracht bij de oprichting en bij kapitaalverhogingen, met de akte als bron. Latere overdrachten van aandelen staan niet in het Staatsblad.
Oprichting
Bron: Akte ↗- BAYRAKCI Serdar(oprichter) 100%
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0800.106.577
- Btw-nummer
- BE 0800.106.577
- Maatschappelijke zetel
- Bredaseweg 21, 2381 Ravels
- Namen & benamingen
- BWS Automotive Group
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 29 maart 2023
- Peppol
- Actief · Actief sinds 15 jan 2026
- Activiteiten · NACE
Detailhandel in auto's en lichte bestelwagens (<= 3,5 ton)
Groothandel in auto's en lichte bestelwagens (<= 3,5 ton)
Detailhandel in auto's en lichte bestelwagens (= 3,5 ton)
Groothandel in auto's en lichte bestelwagens (= 3,5 ton)
Algemeen onderhoud en reparatie van auto's en lichte bestelwagens (<= 3,5 ton)
Algemeen onderhoud en reparatie van auto's en lichte bestelwagens (= 3,5 ton)