Knipperlichten
Signalen uit de jaarrekening, de KBO en het Staatsblad, elk met drempel en bron. Geen score, geen oordeel.
-
Druk adres KBO
119 andere bedrijven hebben hun zetel op hetzelfde adres; drempel 10.
Financiën
Boekjaar 2024
BELGA&CO RENOV uit Zaventem, ondernemingsnummer BE0800056790, sloot boekjaar 2024 af met een resultaat van € 3.095 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde BELGA&CO RENOV een brutomarge van € 3.927 en een eigen vermogen van € 18.685. Tegenover boekjaar 2023 ging het resultaat van € 15.590 naar € 3.095. Het bedrijf draait winst. De buffer groeit. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 6 december 2025 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 18.685
▲ 20% t.o.v. 2023
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 3.095
▼ 80% t.o.v. 2023
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 11.638
▲ € 9.380 t.o.v. 2023
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Blijft in het bedrijf
Geen dividend over 2024. De opgepotte winst groeide naar € 18.685.
Schulden eind 2024
Geen
Geen leningen bij de bank op de laatste dag van het boekjaar.
€ 5.344
▲ 37% t.o.v. 2023
Nog te betalen vennootschapsbelasting en btw. Geen loonschuld: er staat niets open aan personeel of RSZ.
| 2023 | 2024 | Verschil 2023 → 2024 | |
|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 20.728 | € 3.927 | ▼ 81% |
| Winst na belastingen | € 15.590 | € 3.095 | ▼ 80% |
| Eigen vermogen | € 15.590 | € 18.685 | ▲ 20% |
| Totale schulden | € 4.805 | € 5.344 | ▲ 11% |
| Cash | € 2.259 | € 11.638 | ▲ € 9.380 |
| Opgepotte winst | € 15.590 | € 18.685 | ▲ 20% |
| Balanstotaal | € 20.395 | € 24.029 | ▲ 18% |
Kerncijfers van BELGA&CO RENOV, boekjaren 2023 tot 2024, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.De jaarrekening voor boekjaar 2025 is nog niet neergelegd; ze werd verwacht vóór 31 juli 2026.
Wat is er gebeurd met BELGA&CO RENOV?
Wat er de jongste jaren bij BELGA&CO RENOV gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2024: winst van € 3.095 (▼ 80% t.o.v. 2023). te laat neergelegd Bron: NBB ↗
- Oprichting, gepubliceerd in het Staatsblad. Bron: Staatsblad ↗
Samengevat
Van € 15.590 winst in 2023 naar € 3.095 winst in 2024.
Betaalde al € 4.694 vennootschapsbelasting sinds 2023.
Beste jaar ooit: 2023, met € 15.590 winst.
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Leuvensesteenweg 246 bus 1
1932 Zaventem
Wie zit hier nog?
Eén gebouw vol ondernemers of één drukbezette brievenbus? Nog 119 bedrijven zijn op dit adres geregistreerd.
Alle bedrijven op dit adres →AMK-RB Company
€ -17.012 brutomarge · 2025
TECHNO MOTOR ORGANISATION
€ 4.805 brutomarge · 2025
KORKUT CONSTRUCT
€ -1.362 brutomarge · 2025
MBS MM
Tibel Renov
€ 73.138 brutomarge · 2025
+114 andere
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Aandeelhouders volgens de Staatsblad-akten
Wie inbracht bij de oprichting en bij kapitaalverhogingen, met de akte als bron. Latere overdrachten van aandelen staan niet in het Staatsblad.
Oprichting
Bron: Akte ↗- HAXHIU Azem(comparant / oprichter) 100%
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0800.056.790
- Btw-nummer
- BE 0800.056.790
- Maatschappelijke zetel
- Leuvensesteenweg 246 bus 1, 1932 Zaventem
- Namen & benamingen
- BELGA&CO RENOV
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 28 maart 2023
- Peppol
- Actief · Actief sinds 26 jan 2026
- Activiteiten · NACE
Algemene bouw van residentiële gebouwen