Knipperlichten
Signalen uit de jaarrekening, de KBO en het Staatsblad, elk met drempel en bron. Geen score, geen oordeel.
-
Krappe liquiditeit NBB
Cash en vorderingen dekken 65 % van de kortlopende schulden in 2024; drempel 65 %.
-
Druk adres KBO
14 andere bedrijven hebben hun zetel op hetzelfde adres; drempel 10.
Financiën
Boekjaar 2024
MG-MANSORY uit Sint-Jans-Molenbeek, ondernemingsnummer BE0799582579, sloot boekjaar 2024 af met een resultaat van € 241.111 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde MG-MANSORY een brutomarge van € 399.244 en een eigen vermogen van € 341.279. Tegenover boekjaar 2023 ging het resultaat van € -22.832 naar € 241.111. Winstgevend, en de winst groeit. De buffer groeit. De schulden zijn onder controle. De jongste jaarrekening werd op 5 januari 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 341.279
▲ € 302.611 t.o.v. 2023
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 241.111
▲ in 2023 nog € 22.832 verlies
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 406.587
▲ € 406.566 t.o.v. 2023
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Blijft in het bedrijf
Geen dividend over 2024. De opgepotte winst groeide naar € 218.279.
Mensen en middelen in 2024
128.700
Gemiddeld over het boekjaar, volgens de sociale balans.
€ 128.700
€ 0 per voltijdse kracht. Alleen personeel op de loonlijst. Wat de bestuurder zichzelf uitkeert, zit al in de brutomarge verrekend en staat niet apart in de jaarrekening.
Schulden eind 2024
Geen
Geen leningen bij de bank op de laatste dag van het boekjaar.
€ 870.302
▲ € 842.815 t.o.v. 2023
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 108.495
Nog te betalen belastingen, btw en sociale bijdragen.
| 2023 | 2024 | Verschil 2023 → 2024 | |
|---|---|---|---|
| Brutomarge | € -22.794 | € 399.244 | ▲ € 422.039 |
| Winst na belastingen | € -22.832 | € 241.111 | ▲ € 263.942 |
| Eigen vermogen | € 38.668 | € 341.279 | ▲ € 302.611 |
| Totale schulden | € 27.487 | € 1.020.166 | ▲ € 992.680 |
| Cash | € 22 | € 406.587 | ▲ € 406.566 |
| Opgepotte winst | € -22.832 | € 218.279 | ▲ € 241.111 |
| Balanstotaal | € 66.155 | € 1.361.445 | ▲ € 1,3 miljoen |
| Werknemers (VTE) | - | 128.700 |
Kerncijfers van MG-MANSORY, boekjaren 2023 tot 2024, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.De jaarrekening voor boekjaar 2025 is nog niet neergelegd; ze werd verwacht vóór 31 juli 2026.
Wat is er gebeurd met MG-MANSORY?
Wat er de jongste jaren bij MG-MANSORY gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2024: winst van € 241.111. te laat neergelegd Bron: NBB ↗
- Nieuwe vestiging in Vilvoorde. KBO
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
Samengevat
Van € 22.832 verlies in 2023 naar € 241.111 winst in 2024.
Beste jaar ooit: 2024, met € 241.111 winst.
Gemiddeld € 0 toegevoegde waarde per werknemer in 2024.
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Louis Mettewielaan 260 bus 19
1080 Sint-Jans-Molenbeek
Schaarbeeklei 652
1800 Vilvoorde
Actief sinds 1 januari 2024
Wie zit hier nog?
Eén gebouw vol ondernemers of één drukbezette brievenbus? Nog 14 bedrijven zijn op dit adres geregistreerd.
Alle bedrijven op dit adres →PIT STOP
€ 1,3 miljoen brutomarge · 2025
DAY FOOD
€ 1,6 miljoen brutomarge · 2025
BOLA CONSULTING
BELLE NATURE FERMIER
€ 185.534 brutomarge · 2025
P CENTRALE
€ 369.731 brutomarge · 2025
+9 andere
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0799.582.579
- Btw-nummer
- BE 0799.582.579
- Maatschappelijke zetel
- Louis Mettewielaan 260 bus 19, 1080 Sint-Jans-Molenbeek
- Namen & benamingen
- MG-MANSORY
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Naamloze vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 16 maart 2023
- Peppol
- Actief · Actief sinds 10 jan 2024
- Activiteiten · NACE
Bandenservicebedrijven
Detailhandel in auto's en lichte bestelwagens (<= 3,5 ton)
Detailhandel in auto's en lichte bestelwagens (= 3,5 ton)
Groothandel in delen en toebehoren van motorvoertuigen
Handelsbemiddeling en groothandel in onderdelen en accessoires van motorvoertuigen