Financiën
Boekjaar 2026
TRANOV uit Ieper, ondernemingsnummer BE0799219028, sloot boekjaar 2026 af met een resultaat van € 122 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde TRANOV een brutomarge van € 14.661 en een eigen vermogen van € 76.070. Tegenover boekjaar 2025 ging het resultaat van € 26.919 naar € 122. Het bedrijf draait winst. De buffer groeit. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 29 oktober 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 76.070
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 122
▼ € 26.797 t.o.v. 2025
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 39.385
▲ 47% t.o.v. 2025
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Blijft in het bedrijf
Geen dividend over 2026. De opgepotte winst groeide naar € 71.070.
Mensen en middelen in 2026
≈ 1
Geen personeel op de loonlijst. Eén bestuurder, dus wellicht werkt die zelf in de zaak.
€ 197
▼ € 178.118 t.o.v. 2025
Geen personeel op de loonlijst. Zo’n klein bedrag is meestal een sociale bijdrage of pensioenpremie van de bestuurder, geboekt onder personeelskosten.
€ 65.847
▲ 117% t.o.v. 2025
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2026
€ 45.381
▲ € 38.073 t.o.v. 2025
Dit jaar wordt € 8.784 afgelost. In dit ritme is de lange lening over ≈ 5 jaar weg.
€ 13.942
▼ 66% t.o.v. 2025
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 3.813
▲ € 2.920 t.o.v. 2025
Nog te betalen vennootschapsbelasting en btw. Geen loonschuld: er staat niets open aan personeel of RSZ.
| 2024 | 2025 | 2026 | Verschil 2025 → 2026 | |
|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 182.394 | € 224.743 | € 14.661 | ▼ 93% |
| Winst na belastingen | € 44.028 | € 26.919 | € 122 | ▼ € 26.797 |
| Eigen vermogen | € 49.028 | € 75.948 | € 76.070 | |
| Totale schulden | € 51.539 | € 56.517 | € 64.598 | ▲ 14% |
| Cash | € 44.418 | € 26.872 | € 39.385 | ▲ 47% |
| Opgepotte winst | € 44.028 | € 70.948 | € 71.070 | |
| Bankschulden | € 25.416 | € 7.307 | € 45.381 | ▲ € 38.073 |
| Balanstotaal | € 100.567 | € 132.464 | € 140.668 | ▲ 6% |
Kerncijfers van TRANOV, boekjaren 2024 tot 2026, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2027) verwacht vóór 31 oktober 2027.
Wat is er gebeurd met TRANOV?
Wat er de jongste jaren bij TRANOV gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2026: winst van € 122 (▼ € 26.797 t.o.v. 2025). Bron: NBB ↗
- Oprichting, gepubliceerd in het Staatsblad. Bron: Staatsblad ↗
- Nieuwe vestiging in Ieper. KBO
Samengevat
Van € 44.028 winst in 2024 naar € 122 winst in 2026.
Betaalde al € 20.971 vennootschapsbelasting sinds 2024.
Beste jaar ooit: 2024, met € 44.028 winst.
Bestuur
Achter TRANOV zit MIRABELA RUSU.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2026
MIRABELA RUSU
Bestuurder
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Seminariestraat 10 bus 1b
8900 Ieper
Wie zit hier nog?
Eén gebouw vol ondernemers of één drukbezette brievenbus? Nog 1 bedrijven zijn op dit adres geregistreerd.
Alle bedrijven op dit adres →Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Aandeelhouders volgens de Staatsblad-akten
Wie inbracht bij de oprichting en bij kapitaalverhogingen, met de akte als bron. Latere overdrachten van aandelen staan niet in het Staatsblad.
Oprichting
Bron: Akte ↗- RUSU Mirabela(oprichter) 70%
- CLUSMAN Philippe Georges Roger(oprichter) 30%
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0799.219.028
- Btw-nummer
- BE 0799.219.028
- Maatschappelijke zetel
- Seminariestraat 10 bus 1b, 8900 Ieper
- Namen & benamingen
- TRANOV
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 6 maart 2023
- Peppol
- Actief · Actief sinds 1 jan 2001
- Activiteiten · NACE
Stukadoorswerk
Metselwerk
Dakwerkzaamheden
Schrijnwerk
Algemene elektrotechnische installatiewerken
Chapewerken
Plaatsen van vloerbedekking en wandbekleding van hout
Plaatsen van vloer- en wandtegels
+1