Knipperlichten
Signalen uit de jaarrekening, de KBO en het Staatsblad, elk met drempel en bron. Geen score, geen oordeel.
-
Niet op Peppol Peppol
Niet geregistreerd in het Peppol-netwerk, verplicht voor btw-plichtige ondernemingen sinds 1 januari 2026.
Financiën
Boekjaar 2025
DE MEULDER BUCAILLE uit Beersel, ondernemingsnummer BE0798855574, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 61.343 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde DE MEULDER BUCAILLE een brutomarge van € 89.365 en een eigen vermogen van € 145.569. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 45.864 naar € 61.343. Winstgevend, en de winst groeit. De buffer groeit. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 17 juni 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 145.569
▲ 69% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 61.343
▲ 34% t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 116.617
▲ 32% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
€ 1.666 uitgekeerd
3 % van de winst ging naar de aandeelhouders, de rest bleef in het bedrijf.
Mensen en middelen in 2025
€ 27.354
▼ 8% t.o.v. 2024
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2025
€ 14.691
▼ 23% t.o.v. 2024
Dit jaar wordt € 4.443 afgelost. In dit ritme is de lange lening over ≈ 3 jaar weg.
€ 627
▼ 21% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 17.405
▲ 40% t.o.v. 2024
Nog te betalen vennootschapsbelasting en btw. Geen loonschuld: er staat niets open aan personeel of RSZ.
| 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 57.629 | € 67.287 | € 89.365 | ▲ 33% |
| Winst na belastingen | € 41.360 | € 45.864 | € 61.343 | ▲ 34% |
| Eigen vermogen | € 41.694 | € 85.892 | € 145.569 | ▲ 69% |
| Totale schulden | € 20.986 | € 36.172 | € 35.809 | ▼ 1% |
| Cash | € 57.325 | € 88.037 | € 116.617 | ▲ 32% |
| Opgepotte winst | € 39.694 | € 83.892 | € 143.569 | ▲ 71% |
| Dividend | € 1.666 | € 1.666 | € 1.666 | |
| Bankschulden | € 0 | € 18.963 | € 14.691 | ▼ 23% |
| Balanstotaal | € 62.680 | € 122.065 | € 181.378 | ▲ 49% |
Kerncijfers van DE MEULDER BUCAILLE, boekjaren 2023 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met DE MEULDER BUCAILLE?
Wat er de jongste jaren bij DE MEULDER BUCAILLE gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 61.343 (▲ 34% t.o.v. 2024). Bron: NBB ↗
- Nieuwe vestiging in Sint-Lambrechts-Woluwe. KBO
- Nieuwe vestiging in Elsene. KBO
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
Samengevat
Van € 41.360 winst in 2023 naar € 61.343 winst in 2025.
Betaalde al € 45.272 vennootschapsbelasting sinds 2023.
Beste jaar ooit: 2025, met € 61.343 winst.
Keerde in totaal € 4.998 dividend uit aan de eigenaars.
Bestuur
Achter DE MEULDER BUCAILLE zitten Léonie DE MEULDER en Albin BUCAILLE.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
Léonie DE MEULDER
Bestuurder
Albin BUCAILLE
Bestuurder
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Alsembloemlaan 5
1652 Beersel
Tomberg 125
1200 Sint-Lambrechts-Woluwe
Actief sinds 27 februari 2023
Graystraat 225
1050 Elsene
Actief sinds 27 februari 2023
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0798.855.574
- Btw-nummer
- BE 0798.855.574
- Maatschappelijke zetel
- Alsembloemlaan 5, 1652 Beersel
- Namen & benamingen
- DE MEULDER BUCAILLE · DMB
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 27 februari 2023
- Peppol
- Niet geregistreerd