Financiën
Boekjaar 2025
AMBI INVEST uit De Panne, ondernemingsnummer BE0798330388, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 28.583 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde AMBI INVEST een brutomarge van € 77.864 en een eigen vermogen van € 41.187. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 2.406 naar € 28.583. Winstgevend, en de winst groeit. De buffer groeit. Veel schulden tegenover weinig eigen buffer. De jongste jaarrekening werd op 30 juni 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 41.187
▲ 182% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 28.583
▲ € 26.176 t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 153.331
▲ 57% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
€ 2.000 uitgekeerd
7 % van de winst ging naar de aandeelhouders, de rest bleef in het bedrijf.
Mensen en middelen in 2025
€ 892
Alleen personeel op de loonlijst. Wat de bestuurder zichzelf uitkeert, zit al in de brutomarge verrekend en staat niet apart in de jaarrekening.
€ 9.947
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2025
€ 210.498
Dit jaar wordt € 7.917 afgelost. In dit ritme is de lange lening over ≈ 27 jaar weg.
€ 18.135
▲ 133% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 34.130
▲ 124% t.o.v. 2024
Nog te betalen belastingen, btw en sociale bijdragen.
| 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 17.091 | € 15.790 | € 77.864 | ▲ € 62.074 |
| Winst na belastingen | € 10.198 | € 2.406 | € 28.583 | ▲ € 26.176 |
| Eigen vermogen | € 12.198 | € 14.604 | € 41.187 | ▲ 182% |
| Totale schulden | € 154.975 | € 168.116 | € 488.943 | ▲ 191% |
| Cash | € 98.329 | € 97.582 | € 153.331 | ▲ 57% |
| Terreinen & gebouwen | - | - | € 276.872 | |
| Opgepotte winst | € 10.198 | € 12.604 | € 39.187 | ▲ 211% |
| Dividend | € 0 | € 0 | € 2.000 | |
| Bankschulden | € 0 | € 0 | € 210.498 | |
| Balanstotaal | € 167.173 | € 182.720 | € 530.130 | ▲ 190% |
Kerncijfers van AMBI INVEST, boekjaren 2023 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met AMBI INVEST?
Wat er de jongste jaren bij AMBI INVEST gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 28.583 (▲ € 26.176 t.o.v. 2024). Bron: NBB ↗
- Nieuwe vestiging in De Panne. KBO
- Nieuwe vestiging in De Panne. KBO
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
Samengevat
Van € 10.198 winst in 2023 naar € 28.583 winst in 2025.
Betaalde al € 11.200 vennootschapsbelasting sinds 2023.
Beste jaar ooit: 2025, met € 28.583 winst.
Keerde in totaal € 2.000 dividend uit aan de eigenaars.
Bestuur
Achter AMBI INVEST zitten Mathijs Himpens en Amber Dochy.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
Mathijs Himpens
Bestuurder
Amber Dochy
Bestuurder
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Driedistelweg 2
8660 De Panne
Veurnestraat 297 bus 1
8660 De Panne
Actief sinds 1 september 2025
Wie zit hier nog?
Eén gebouw vol ondernemers of één drukbezette brievenbus? Nog 1 bedrijven zijn op dit adres geregistreerd.
Alle bedrijven op dit adres →Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0798.330.388
- Btw-nummer
- BE 0798.330.388
- Maatschappelijke zetel
- Driedistelweg 2, 8660 De Panne
- Namen & benamingen
- AMBI INVEST
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 10 februari 2023
- Peppol
- Actief · Actief sinds 5 jun 2025
- Activiteiten · NACE
Activiteiten van syndici van onroerend goed
Activiteiten van holdings
Verhuur en exploitatie van sociale woningen
Handelsbemiddeling in de groothandel in andere specifieke goederen
Overige reiniging van gebouwen; industriële reiniging
Overige zakelijke dienstverlening, neg
Algemene reiniging van gebouwen
Holdings
+2