Financiën
Boekjaar 2026
PAAM CONSTRUCT uit Nazareth-De Pinte, ondernemingsnummer BE0798198350, sloot boekjaar 2026 af met een resultaat van € 291 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde PAAM CONSTRUCT een omzet van € 845.339 en een eigen vermogen van € 124.142. Tegenover boekjaar 2025 ging het resultaat van € 70.507 naar € 291. Het bedrijf draait winst. De buffer groeit. De schulden zijn onder controle. De jongste jaarrekening werd op 28 september 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 124.142
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 291
▼ € 70.215 t.o.v. 2025
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 37.750
▲ 8% t.o.v. 2025
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Blijft in het bedrijf
Geen dividend over 2026. De opgepotte winst groeide naar € 104.142.
Mensen en middelen in 2026
€ 19.316
▲ 127% t.o.v. 2025
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2026
€ 264.302
Leningen bij banken en andere kredietverstrekkers, lang en kort.
€ 114.429
▲ 23% t.o.v. 2025
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 36.600
▼ 4% t.o.v. 2025
Nog te betalen belastingen, btw en sociale bijdragen.
| 2024 | 2025 | 2026 | Verschil 2025 → 2026 | |
|---|---|---|---|---|
| Omzet | € 470.466 | € 718.711 | € 845.339 | ▲ 18% |
| Brutomarge | € 65.315 | € 120.864 | € 63.345 | ▼ 48% |
| Winst na belastingen | € 33.344 | € 70.507 | € 291 | ▼ € 70.215 |
| Eigen vermogen | € 53.344 | € 123.851 | € 124.142 | |
| Totale schulden | € 175.266 | € 154.280 | € 431.485 | ▲ 180% |
| Cash | € 3.905 | € 34.864 | € 37.750 | ▲ 8% |
| Terreinen & gebouwen | - | - | € 212.133 | |
| Opgepotte winst | € 33.344 | € 103.851 | € 104.142 | |
| Bankschulden | € 0 | € 0 | € 264.302 | |
| Balanstotaal | € 228.610 | € 278.131 | € 555.628 | ▲ 100% |
Kerncijfers van PAAM CONSTRUCT, boekjaren 2024 tot 2026, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2027) verwacht vóór 28 september 2027.
Wat is er gebeurd met PAAM CONSTRUCT?
Wat er de jongste jaren bij PAAM CONSTRUCT gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2026: winst van € 291 (▼ € 70.215 t.o.v. 2025). Bron: NBB ↗
- Oprichting, gepubliceerd in het Staatsblad. Bron: Staatsblad ↗
- Nieuwe vestiging in Nazareth-De Pinte. KBO
Samengevat
Van € 33.344 winst in 2024 naar € 291 winst in 2026.
Betaalde al € 26.283 vennootschapsbelasting sinds 2024.
Beste jaar ooit: 2025, met € 70.507 winst.
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Huisepontweg 23
9810 Nazareth-De Pinte
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Aandeelhouders volgens de Staatsblad-akten
Wie inbracht bij de oprichting en bij kapitaalverhogingen, met de akte als bron. Latere overdrachten van aandelen staan niet in het Staatsblad.
Oprichting
Bron: Akte ↗- BOLOHAN Petru(oprichter) 100%
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0798.198.350
- Btw-nummer
- BE 0798.198.350
- Maatschappelijke zetel
- Huisepontweg 23, 9810 Nazareth-De Pinte
- Namen & benamingen
- PAAM CONSTRUCT
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 7 februari 2023
- Peppol
- Actief · Actief sinds 22 dec 2025
- Activiteiten · NACE
Overige gespecialiseerde bouwactiviteiten, neg
Overige gespecialiseerde bouwwerkzaamheden
Schilderen van gebouwen
Installatie van isolatie
Overige reiniging van gebouwen; industriële reiniging
Chapewerken
Sanitaire werkzaamheden
Isolatiewerkzaamheden
+1