Financiën
Boekjaar 2025
MR AND CO uit Evere, ondernemingsnummer BE0797838460, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 102.325 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde MR AND CO een brutomarge van € 136.144 en een eigen vermogen van € 28.457. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 38.796 naar € 102.325. Winstgevend, en de winst groeit. Er zit een gezonde buffer in het bedrijf. Veel schulden tegenover weinig eigen buffer. De jongste jaarrekening werd op 25 augustus 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 28.457
▼ 31% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 102.325
▲ 164% t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 60.971
▲ € 56.473 t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
€ 115.000 uitgekeerd
Meer dan de winst van het jaar ging naar de aandeelhouders; de reserves zakten.
Mensen en middelen in 2025
€ 3.360
▲ € 3.192 t.o.v. 2024
Alleen personeel op de loonlijst. Wat de bestuurder zichzelf uitkeert, zit al in de brutomarge verrekend en staat niet apart in de jaarrekening.
€ 902
▼ 38% t.o.v. 2024
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2025
Geen
Geen leningen bij de bank op de laatste dag van het boekjaar.
€ 36.357
▲ € 36.140 t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 61.168
▲ 259% t.o.v. 2024
Nog te betalen belastingen, btw en sociale bijdragen.
| 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 471 | € 48.139 | € 136.144 | ▲ 183% |
| Winst na belastingen | € 336 | € 38.796 | € 102.325 | ▲ 164% |
| Eigen vermogen | € 2.336 | € 41.132 | € 28.457 | ▼ 31% |
| Totale schulden | € 1.021 | € 17.272 | € 195.275 | ▲ € 178.004 |
| Cash | € 2.537 | € 4.498 | € 60.971 | ▲ € 56.473 |
| Opgepotte winst | € 336 | € 39.132 | € 26.457 | ▼ 32% |
| Dividend | € 0 | € 0 | € 115.000 | |
| Balanstotaal | € 3.357 | € 58.403 | € 223.732 | ▲ 283% |
Kerncijfers van MR AND CO, boekjaren 2023 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met MR AND CO?
Wat er de jongste jaren bij MR AND CO gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 102.325 (▲ 164% t.o.v. 2024). te laat neergelegd Bron: NBB ↗
- Nieuwe vestiging in Evere. KBO
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
Samengevat
Van € 336 winst in 2023 naar € 102.325 winst in 2025.
Betaalde al € 38.624 vennootschapsbelasting sinds 2023.
Beste jaar ooit: 2025, met € 102.325 winst.
Keerde in totaal € 115.000 dividend uit aan de eigenaars.
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Artemislaan 19 bus 18
1140 Evere
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0797.838.460
- Btw-nummer
- BE 0797.838.460
- Maatschappelijke zetel
- Artemislaan 19 bus 18, 1140 Evere
- Namen & benamingen
- MR AND CO
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 31 januari 2023
- Peppol
- Actief · Actief sinds 25 aug 2025
- Activiteiten · NACE
Overige posterijen en koeriers
Andere reinigingsactiviteiten
Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies
Handelsbemiddeling in de groothandel in voedings- en genotmiddelen
Diensten in verband met vervoer te land
Detailhandel in auto's en lichte bestelwagens (<= 3,5 ton)
Overige adviesbureaus op het gebied van bedrijfsbeheer; adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering
Detailhandel in auto's en lichte bestelwagens (= 3,5 ton)