Financiën
Boekjaar 2025
Piu di Piu uit Gent, ondernemingsnummer BE0797758682, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 9.535 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde Piu di Piu een brutomarge van € 37.292 en een eigen vermogen van € 118.221. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 24.287 naar € 9.535. Het bedrijf draait winst. De buffer groeit. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 20 augustus 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 118.221
▲ 9% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 9.535
▼ 61% t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 102.433
▲ 15% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Blijft in het bedrijf
Geen dividend over 2025. De opgepotte winst groeide naar € 38.221.
Mensen en middelen in 2025
≈ 1
Geen personeel op de loonlijst. Eén bestuurder, dus wellicht werkt die zelf in de zaak.
€ 10.111
▲ 25% t.o.v. 2024
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2025
€ 53.458
▼ 20% t.o.v. 2024
Dit jaar wordt € 13.681 afgelost. In dit ritme is de lange lening over ≈ 4 jaar weg.
€ 6.463
▼ 11% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 21.606
▲ 25% t.o.v. 2024
Nog te betalen belastingen, btw en sociale bijdragen.
| 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 19.683 | € 56.736 | € 37.292 | ▼ 34% |
| Winst na belastingen | € 4.398 | € 24.287 | € 9.535 | ▼ 61% |
| Eigen vermogen | € 84.398 | € 108.685 | € 118.221 | ▲ 9% |
| Totale schulden | € 98.331 | € 100.531 | € 95.497 | ▼ 5% |
| Cash | € 49.267 | € 88.988 | € 102.433 | ▲ 15% |
| Opgepotte winst | € 4.398 | € 28.685 | € 38.221 | ▲ 33% |
| Bankschulden | € 70.000 | € 66.740 | € 53.458 | ▼ 20% |
| Balanstotaal | € 182.730 | € 209.217 | € 213.717 | ▲ 2% |
Kerncijfers van Piu di Piu, boekjaren 2023 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met Piu di Piu?
Wat er de jongste jaren bij Piu di Piu gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 9.535 (▼ 61% t.o.v. 2024). te laat neergelegd Bron: NBB ↗
- Oprichting, gepubliceerd in het Staatsblad. Bron: Staatsblad ↗
- Nieuwe vestiging in Gent. KBO
Samengevat
Van € 4.398 winst in 2023 naar € 9.535 winst in 2025.
Betaalde al € 14.198 vennootschapsbelasting sinds 2023.
Beste jaar ooit: 2024, met € 24.287 winst.
Bestuur
Achter Piu di Piu zit David Lebeer.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
David Lebeer
Bestuurder
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Donkersteeg 1
9000 Gent
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Aandeelhouders volgens de Staatsblad-akten
Wie inbracht bij de oprichting en bij kapitaalverhogingen, met de akte als bron. Latere overdrachten van aandelen staan niet in het Staatsblad.
Oprichting
Bron: Akte ↗- LEBEER David(oprichter) 100%
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0797.758.682
- Btw-nummer
- BE 0797.758.682
- Maatschappelijke zetel
- Donkersteeg 1, 9000 Gent
- Namen & benamingen
- Piu di Piu
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 30 januari 2023
- Peppol
- Actief · Actief sinds 29 jul 2024
- Activiteiten · NACE
Cafés en bars