Financiën
Boekjaar 2025
Studio Grave Vis uit Puurs-Sint-Amands, ondernemingsnummer BE0797305554, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 4.703 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde Studio Grave Vis een brutomarge van € 10.317 en een eigen vermogen van € 24.797. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 9.372 naar € 4.703. Het bedrijf draait winst. De buffer groeit. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 3 juli 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 24.797
▲ 23% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 4.703
▼ 50% t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 20.452
▼ 23% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Blijft in het bedrijf
Geen dividend over 2025. De opgepotte winst groeide naar € 24.677.
Mensen en middelen in 2025
≈ 1
Geen personeel op de loonlijst. Eén bestuurder, dus wellicht werkt die zelf in de zaak.
€ 277
▼ 50% t.o.v. 2024
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2025
€ 135
▼ 77% t.o.v. 2024
Leningen bij banken en andere kredietverstrekkers, lang en kort.
€ 1.313
▲ 50% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 10.180
▼ 4% t.o.v. 2024
Nog te betalen belastingen, btw en sociale bijdragen.
| 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 15.811 | € 15.286 | € 10.317 | ▼ 33% |
| Winst na belastingen | € 10.603 | € 9.372 | € 4.703 | ▼ 50% |
| Eigen vermogen | € 10.723 | € 20.094 | € 24.797 | ▲ 23% |
| Totale schulden | € 14.700 | € 27.512 | € 20.943 | ▼ 24% |
| Cash | € 12.656 | € 26.428 | € 20.452 | ▼ 23% |
| Terreinen & gebouwen | - | - | € 3.232 | |
| Opgepotte winst | € 10.603 | € 19.974 | € 24.677 | ▲ 24% |
| Bankschulden | € 140 | € 585 | € 135 | ▼ 77% |
| Balanstotaal | € 25.423 | € 47.606 | € 45.741 | ▼ 4% |
Kerncijfers van Studio Grave Vis, boekjaren 2023 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met Studio Grave Vis?
Wat er de jongste jaren bij Studio Grave Vis gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 4.703 (▼ 50% t.o.v. 2024). Bron: NBB ↗
- Oprichting, gepubliceerd in het Staatsblad. Bron: Staatsblad ↗
- Nieuwe vestiging in Puurs-Sint-Amands. KBO
- Nico Hallaert werd bestuurder. NBB
Samengevat
Van € 10.603 winst in 2023 naar € 4.703 winst in 2025.
Betaalde al € 9.748 vennootschapsbelasting sinds 2023.
Beste jaar ooit: 2023, met € 10.603 winst.
Bestuur
Achter Studio Grave Vis zit Nico Hallaert.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
Nico Hallaert
Bestuurder
sinds 2023
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Provincielaan 34
2870 Puurs-Sint-Amands
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Website
Technologie
Hosting & E-mail
E-mail provider
Google Workspace
Hosting
CLOUDFLARESPECTRUM Cloudflare, Inc., US
Domein
Domein
studiogravevis.be
Geregistreerd
2022-12-25
Website info
Kenmerken
Beveiliging
Aandeelhouders volgens de Staatsblad-akten
Wie inbracht bij de oprichting en bij kapitaalverhogingen, met de akte als bron. Latere overdrachten van aandelen staan niet in het Staatsblad.
Oprichting
Bron: Akte ↗- HALLAERT Nico(oprichter) 100%
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0797.305.554
- Btw-nummer
- BE 0797.305.554
- Maatschappelijke zetel
- Provincielaan 34, 2870 Puurs-Sint-Amands
- Namen & benamingen
- Studio Grave Vis
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 18 januari 2023
- Peppol
- Actief · Actief sinds 24 nov 2023
- Contact
- studiogravevis.be
- Activiteiten · NACE
Activiteiten van reclamebureaus
Ontwerpen van computerprogramma’s
Mediarepresentatie
Grafisch ontwerp en visuele communicatie
Ontwerpen en programmeren van computerprogramma's
Activiteiten van grafische designers