Financiën
Boekjaar 2025
ENCORE GROUP uit Antwerpen, ondernemingsnummer BE0797155403, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 46.079 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde ENCORE GROUP een brutomarge van € 283.718 en een eigen vermogen van € 69.502. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 95.569 naar € 46.079. Het bedrijf draait winst. De buffer groeit. De schulden zijn onder controle. De jongste jaarrekening werd op 15 juni 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 69.502
▲ 197% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 46.079
▼ 52% t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 214.705
▲ 63% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Blijft in het bedrijf
Geen dividend over 2025. De opgepotte winst groeide naar € 64.502.
Mensen en middelen in 2025
3,9
▲ 0,2 t.o.v. 2024
Gemiddeld over het boekjaar, volgens de sociale balans.
€ 208.850
▲ 19% t.o.v. 2024
€ 53.600 per voltijdse kracht. Alleen personeel op de loonlijst. Wat de bestuurder zichzelf uitkeert, zit al in de brutomarge verrekend en staat niet apart in de jaarrekening.
€ 34.337
▲ € 28.336 t.o.v. 2024
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2025
€ 30.209
▲ € 28.562 t.o.v. 2024
Dit jaar wordt € 7.814 afgelost. In dit ritme is de lange lening over ≈ 3 jaar weg.
€ 113.432
▼ 13% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 45.080
▼ 9% t.o.v. 2024
Nog te betalen belastingen, btw en sociale bijdragen.
| 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 6.556 | € 290.284 | € 283.718 | ▼ 2% |
| Winst na belastingen | € -77.147 | € 95.569 | € 46.079 | ▼ 52% |
| Eigen vermogen | € -72.147 | € 23.423 | € 69.502 | ▲ 197% |
| Totale schulden | € 122.784 | € 283.830 | € 281.254 | ▼ 1% |
| Cash | € 21.294 | € 131.975 | € 214.705 | ▲ 63% |
| Opgepotte winst | € -77.147 | € 18.423 | € 64.502 | ▲ 250% |
| Bankschulden | € 0 | € 1.648 | € 30.209 | ▲ € 28.562 |
| Balanstotaal | € 50.638 | € 307.253 | € 350.756 | ▲ 14% |
| Werknemers (VTE) | 1,9 | 3,7 | 3,9 | ▲ 0,2 |
Kerncijfers van ENCORE GROUP, boekjaren 2023 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met ENCORE GROUP?
Wat er de jongste jaren bij ENCORE GROUP gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 46.079 (▼ 52% t.o.v. 2024). Bron: NBB ↗
- Nieuwe vestiging in Beersel. KBO
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
Samengevat
Van € 77.147 verlies in 2023 naar € 46.079 winst in 2025.
Betaalde al € 26.403 vennootschapsbelasting sinds 2023.
Beste jaar ooit: 2024, met € 95.569 winst.
Gemiddeld € 72.700 toegevoegde waarde per werknemer in 2025.
Bestuur
Achter ENCORE GROUP zit Kris Verbeeck. Kris Verbeeck zit ook achter YOBU.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Riemstraat 23 bus 3.2
2000 Antwerpen
Begijnbosstraat 95
1653 Beersel
Actief sinds 13 januari 2023
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0797.155.403
- Btw-nummer
- BE 0797.155.403
- Maatschappelijke zetel
- Riemstraat 23 bus 3.2, 2000 Antwerpen
- Namen & benamingen
- ENCORE GROUP · Encore Agency / Sustinera (by Encore) / Encore Hospitality / Encore Sports
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 13 januari 2023
- Peppol
- Actief · Actief sinds 31 dec 2025
- Activiteiten · NACE
Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies
Overige adviesbureaus op het gebied van bedrijfsbeheer; adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering
Markt- en opinieonderzoek
Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van public relations en communicatie
Adviesbureaus op het gebied van public relations en communicatie