Knipperlichten
Signalen uit de jaarrekening, de KBO en het Staatsblad, elk met drempel en bron. Geen score, geen oordeel.
-
Druk adres KBO
13 andere bedrijven hebben hun zetel op hetzelfde adres; drempel 10.
Financiën
Boekjaar 2025
MACRO LIBERTY uit Sint-Jans-Molenbeek, ondernemingsnummer BE0795641807, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 13.186 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde MACRO LIBERTY een brutomarge van € 17.201 en een eigen vermogen van € 11.133. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 13.674 naar € 13.186. Het bedrijf draait winst. De buffer groeit. De schulden zijn onder controle. De jongste jaarrekening werd op 31 augustus 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 11.133
▲ 278% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 13.186
▼ 4% t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 23.651
▲ 212% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
€ 5.000 uitgekeerd
38 % van de winst ging naar de aandeelhouders, de rest bleef in het bedrijf.
Mensen en middelen in 2025
€ 2.485
▲ € 2.254 t.o.v. 2024
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2025
Geen
Geen leningen bij de bank op de laatste dag van het boekjaar.
€ 7.456
▲ € 5.830 t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 5.782
Nog te betalen vennootschapsbelasting en btw. Geen loonschuld: er staat niets open aan personeel of RSZ.
| 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € -12.164 | € 14.282 | € 17.201 | ▲ 20% |
| Winst na belastingen | € -12.228 | € 13.674 | € 13.186 | ▼ 4% |
| Eigen vermogen | € -9.728 | € 2.946 | € 11.133 | ▲ 278% |
| Totale schulden | € 12.500 | € 8.097 | € 21.474 | ▲ 165% |
| Cash | € 1.645 | € 7.574 | € 23.651 | ▲ 212% |
| Opgepotte winst | € -12.228 | € 446 | € 8.633 | ▲ € 8.186 |
| Dividend | € 0 | € 1.000 | € 5.000 | ▲ € 4.000 |
| Balanstotaal | € 2.772 | € 11.044 | € 32.607 | ▲ 195% |
Kerncijfers van MACRO LIBERTY, boekjaren 2023 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met MACRO LIBERTY?
Wat er de jongste jaren bij MACRO LIBERTY gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 13.186 (▼ 4% t.o.v. 2024). te laat neergelegd Bron: NBB ↗
- Nieuwe vestiging in Sint-Jans-Molenbeek. KBO
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
Samengevat
Van € 12.228 verlies in 2023 naar € 13.186 winst in 2025.
Betaalde al € 3.940 vennootschapsbelasting sinds 2023.
Beste jaar ooit: 2024, met € 13.674 winst.
Keerde in totaal € 6.000 dividend uit aan de eigenaars.
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Kolomstraat 1a
1080 Sint-Jans-Molenbeek
Kolomstraat 1A
1080 Sint-Jans-Molenbeek
Actief sinds 3 januari 2023
Wie zit hier nog?
Eén gebouw vol ondernemers of één drukbezette brievenbus? Nog 13 bedrijven zijn op dit adres geregistreerd.
Alle bedrijven op dit adres →BUMA TECHNOLOGIES
€ 24.357 brutomarge · 2025
PLUTON MEDIA
€ 35.171 brutomarge · 2025
ARABIC SERVICES INTERNATIONAL
€ 25.784 brutomarge · 2024
BEE-T SERVICES
€ 156.955 brutomarge · 2024
Withe & Co
€ 2.380 brutomarge · 2025
+8 andere
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0795.641.807
- Btw-nummer
- BE 0795.641.807
- Maatschappelijke zetel
- Kolomstraat 1a, 1080 Sint-Jans-Molenbeek
- Namen & benamingen
- MACRO LIBERTY
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 3 januari 2023
- Peppol
- Actief · Actief sinds 20 nov 2025
- Activiteiten · NACE
Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies
Overige adviesbureaus op het gebied van bedrijfsbeheer; adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering
Ontwerpen van computerprogramma’s
Uitgeven van overige software
Overige vormen van onderwijs
Detailhandel in vaste, vloeibare en gasvormige brandstoffen, muv motorbrandstoffen
Activiteiten op het gebied van computerconsultancy en beheer van computerfaciliteiten
Computerconsultancy-activiteiten
+2