Financiën
Boekjaar 2025
Soins Médicaux Ellezelles uit Ellezelles, ondernemingsnummer BE0794985868, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 3.060 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde Soins Médicaux Ellezelles een brutomarge van € 23.982 en een eigen vermogen van € 37.155. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 31.243 naar € 3.060. Het bedrijf draait winst. De buffer groeit. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 21 april 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 37.155
▲ 4% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 3.060
▼ 90% t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 19.961
▼ 35% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
€ 1.666 uitgekeerd
54 % van de winst ging naar de aandeelhouders, de rest bleef in het bedrijf.
Mensen en middelen in 2025
€ 19.735
▼ 46% t.o.v. 2024
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2025
€ 24.371
▼ 35% t.o.v. 2024
Dit jaar wordt € 13.546 afgelost. In dit ritme is de lange lening over ≈ 2 jaar weg.
€ 4.917
▲ 259% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 5.250
Nog te betalen vennootschapsbelasting en btw. Geen loonschuld: er staat niets open aan personeel of RSZ.
| 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 23.754 | € 59.913 | € 23.982 | ▼ 60% |
| Winst na belastingen | € 4.210 | € 31.243 | € 3.060 | ▼ 90% |
| Eigen vermogen | € 5.377 | € 35.761 | € 37.155 | ▲ 4% |
| Totale schulden | € 84.885 | € 57.279 | € 37.478 | ▼ 35% |
| Cash | - | € 30.883 | € 19.961 | ▼ 35% |
| Opgepotte winst | € 3.377 | € 33.761 | € 35.155 | ▲ 4% |
| Dividend | € 833 | € 859 | € 1.666 | ▲ 94% |
| Bankschulden | € 50.225 | € 37.595 | € 24.371 | ▼ 35% |
| Balanstotaal | € 90.262 | € 93.040 | € 74.633 | ▼ 20% |
Kerncijfers van Soins Médicaux Ellezelles, boekjaren 2023 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met Soins Médicaux Ellezelles?
Wat er de jongste jaren bij Soins Médicaux Ellezelles gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 3.060 (▼ 90% t.o.v. 2024). Bron: NBB ↗
- Marie Beauchamp werd bestuurder. NBB
- Nieuwe vestiging in Ellezelles. KBO
- Dieter Bekaert werd bestuurder. NBB
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
Samengevat
Van € 4.210 winst in 2023 naar € 3.060 winst in 2025.
Betaalde al € 12.403 vennootschapsbelasting sinds 2023.
Beste jaar ooit: 2024, met € 31.243 winst.
Keerde in totaal € 3.358 dividend uit aan de eigenaars.
Bestuur
Achter Soins Médicaux Ellezelles zitten Marie Beauchamp en Dieter Bekaert.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
Marie Beauchamp
Bestuurder
sinds 2023
Dieter Bekaert
Bestuurder
sinds 2022
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Rue Beaufaux 2 bus C
7890 Ellezelles
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0794.985.868
- Btw-nummer
- BE 0794.985.868
- Maatschappelijke zetel
- Rue Beaufaux 2 bus C, 7890 Ellezelles
- Namen & benamingen
- Soins Médicaux Ellezelles · SME
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 19 december 2022
- Peppol
- Actief · Actief sinds 6 mrt 2025
- Activiteiten · NACE
Activiteiten van verpleegkundigen en verloskundigen
Overige detailhandel in nieuwe artikelen neg
Detailhandel in andere huishoudelijke artikelen, neg
Overige niet-gespecialiseerde detailhandel
Ontwerpen van textielpatronen, kleding, juwelen, meubels en decoratieartikelen