Financiën
Boekjaar 2025
TECH IN RED uit Chapelle-lez-Herlaimont, ondernemingsnummer BE0794980524, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € -25.142 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde TECH IN RED een brutomarge van € 15.898 en een eigen vermogen van € 138.206. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 24.232 naar € -25.142. Het bedrijf draaide verlies. Er zit een gezonde buffer in het bedrijf. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 31 augustus 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 138.206
▼ 15% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ -25.142
▼ in 2024 nog € 24.232 winst
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 135.714
▲ 2% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Verlies, niets uit te keren
De reserves zakten naar € 136.206.
Mensen en middelen in 2025
≈ 1
Geen personeel op de loonlijst. Eén bestuurder, dus wellicht werkt die zelf in de zaak.
€ 36.414
▼ 28% t.o.v. 2024
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2025
€ 150.603
▲ € 115.439 t.o.v. 2024
Dit jaar wordt € 16.274 afgelost. In dit ritme is de lange lening over ≈ 9 jaar weg.
€ 1.122
▼ 3% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 11.514
▲ 69% t.o.v. 2024
Nog te betalen vennootschapsbelasting en btw. Geen loonschuld: er staat niets open aan personeel of RSZ.
| 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 186.584 | € 44.218 | € 15.898 | ▼ 64% |
| Winst na belastingen | € 137.950 | € 24.232 | € -25.142 | ▼ € 49.374 |
| Eigen vermogen | € 139.117 | € 163.348 | € 138.206 | ▼ 15% |
| Totale schulden | € 91.790 | € 47.885 | € 177.349 | ▲ 270% |
| Cash | € 19.036 | € 132.492 | € 135.714 | ▲ 2% |
| Terreinen & gebouwen | - | - | € 140.000 | |
| Opgepotte winst | € 137.117 | € 161.348 | € 136.206 | ▼ 16% |
| Dividend | € 833 | € 0 | € 0 | |
| Bankschulden | € 43.633 | € 35.164 | € 150.603 | ▲ € 115.439 |
| Balanstotaal | € 230.907 | € 211.233 | € 315.555 | ▲ 49% |
Kerncijfers van TECH IN RED, boekjaren 2023 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met TECH IN RED?
Wat er de jongste jaren bij TECH IN RED gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: verlies van € 25.143 (▼ € 49.374 t.o.v. 2024). te laat neergelegd Bron: NBB ↗
- Nieuwe vestiging in Chapelle-lez-Herlaimont. KBO
- Mathieu Fustaino werd bestuurder. NBB
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
Samengevat
Van € 137.950 winst in 2023 naar € 25.143 verlies in 2025.
Betaalde al € 52.119 vennootschapsbelasting sinds 2023.
Beste jaar ooit: 2023, met € 137.950 winst.
Keerde in totaal € 833 dividend uit aan de eigenaars.
Bestuur
Achter TECH IN RED zit Mathieu Fustaino.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
Mathieu Fustaino
Bestuurder
sinds 2022
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Rue Barella 75
7160 Chapelle-lez-Herlaimont
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Website
Technologie
Hosting & E-mail
E-mail provider
Self-hosted
Hosting
LWS, FR
Website info
Kenmerken
Beveiliging
Netwerk
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0794.980.524
- Btw-nummer
- BE 0794.980.524
- Maatschappelijke zetel
- Rue Barella 75, 7160 Chapelle-lez-Herlaimont
- Namen & benamingen
- TECH IN RED
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 19 december 2022
- Peppol
- Actief · Actief sinds 30 dec 2025
- Contact
- tech-in-red.be [email protected]
- Activiteiten · NACE
Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies
Overige adviesbureaus op het gebied van bedrijfsbeheer; adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering
Overige technische testen en toetsen
Activiteiten van ingenieurs en aanverwante technische adviseurs, exclusief landmeters-experts