Knipperlichten
Signalen uit de jaarrekening, de KBO en het Staatsblad, elk met drempel en bron. Geen score, geen oordeel.
-
Krappe liquiditeit NBB
Cash en vorderingen dekken 47 % van de kortlopende schulden in 2025; drempel 65 %.
Financiën
Boekjaar 2025
LUX DRIVE uit Ieper, ondernemingsnummer BE0794860065, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 3.552 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde LUX DRIVE een brutomarge van € 15.819 en een eigen vermogen van € 586. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 1.412 naar € 3.552. Winstgevend, en de winst groeit. De buffer groeit. Veel schulden tegenover weinig eigen buffer. De jongste jaarrekening werd op 30 juni 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 586
▲ € 3.552 t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 3.552
▲ 152% t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 3.525
▲ 276% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Blijft in het bedrijf
Geen dividend over 2025. De opgepotte winst groeide naar € 486.
Mensen en middelen in 2025
≈ 1
Geen personeel op de loonlijst. Eén bestuurder, dus wellicht werkt die zelf in de zaak.
€ 20.905
▼ 33% t.o.v. 2024
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2025
€ 22.181
▼ 31% t.o.v. 2024
Dit jaar wordt € 10.442 afgelost. In dit ritme is de lange lening over ≈ 2 jaar weg.
€ 651
▼ 46% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 429
▲ € 379 t.o.v. 2024
Nog te betalen vennootschapsbelasting en btw. Geen loonschuld: er staat niets open aan personeel of RSZ.
| 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 7.783 | € 13.687 | € 15.819 | ▲ 16% |
| Winst na belastingen | € -4.478 | € 1.412 | € 3.552 | ▲ 152% |
| Eigen vermogen | € -4.378 | € -2.966 | € 586 | ▲ € 3.552 |
| Totale schulden | € 49.694 | € 41.957 | € 28.080 | ▼ 33% |
| Cash | € 1.146 | € 937 | € 3.525 | ▲ 276% |
| Opgepotte winst | € -4.478 | € -3.066 | € 486 | ▲ € 3.552 |
| Bankschulden | € 41.984 | € 32.259 | € 22.181 | ▼ 31% |
| Balanstotaal | € 45.316 | € 38.991 | € 28.666 | ▼ 26% |
Kerncijfers van LUX DRIVE, boekjaren 2023 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met LUX DRIVE?
Wat er de jongste jaren bij LUX DRIVE gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 3.552 (▲ 152% t.o.v. 2024). Bron: NBB ↗
- Oprichting, gepubliceerd in het Staatsblad. Bron: Staatsblad ↗
- Nieuwe vestiging in Ieper. KBO
Samengevat
Van € 4.478 verlies in 2023 naar € 3.552 winst in 2025.
Betaalde al € 277 vennootschapsbelasting sinds 2023.
Beste jaar ooit: 2025, met € 3.552 winst.
Bestuur
Achter LUX DRIVE zit Ibrahim Yaramis.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
Ibrahim Yaramis
Bestuurder
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Torrepoortlaan 30
8900 Ieper
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Aandeelhouders volgens de Staatsblad-akten
Wie inbracht bij de oprichting en bij kapitaalverhogingen, met de akte als bron. Latere overdrachten van aandelen staan niet in het Staatsblad.
Oprichting
Bron: Akte ↗- Ibrahim Yaramis(oprichter) 100%
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0794.860.065
- Btw-nummer
- BE 0794.860.065
- Maatschappelijke zetel
- Torrepoortlaan 30, 8900 Ieper
- Namen & benamingen
- LUX DRIVE
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 15 december 2022
- Peppol
- Actief · Actief sinds 10 dec 2025
- Contact
- luxdrive.be [email protected]
- Activiteiten · NACE
Diensten voor personenvervoer op aanvraag per voertuig met chauffeur
Exploitatie van taxi's