Knipperlichten
Signalen uit de jaarrekening, de KBO en het Staatsblad, elk met drempel en bron. Geen score, geen oordeel.
-
Krappe liquiditeit NBB
Cash en vorderingen dekken 14 % van de kortlopende schulden in 2025; drempel 65 %.
-
Cijfers gecorrigeerd NBB
Verbeterde jaarrekening neergelegd voor 2024.
-
Druk adres KBO
137 andere bedrijven hebben hun zetel op hetzelfde adres; drempel 10.
Financiën
Boekjaar 2025
SARI CAR uit Sint-Genesius-Rode, ondernemingsnummer BE0794679725, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 7.274 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde SARI CAR een brutomarge van € 9.854 en een eigen vermogen van € 17.274. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € -9.374 naar € 7.274. Winstgevend, en de winst groeit. De buffer groeit. De schulden zijn onder controle. De jongste jaarrekening werd op 28 augustus 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 17.274
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 7.274
▲ in 2024 nog € 9.374 verlies
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 10.609
▲ 15% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Blijft in het bedrijf
Geen dividend over 2025. De opgepotte winst groeide naar € 7.274.
Mensen en middelen in 2025
≈ 1
Geen personeel op de loonlijst. Eén bestuurder, dus wellicht werkt die zelf in de zaak.
Schulden eind 2025
Geen
Geen leningen bij de bank op de laatste dag van het boekjaar.
€ 1.618
▼ 96% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 2.016
Nog te betalen vennootschapsbelasting en btw. Geen loonschuld: er staat niets open aan personeel of RSZ.
| 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 4.131 | € -6.815 | € 9.854 | ▲ € 16.668 |
| Winst na belastingen | € 4.011 | € -9.374 | € 7.274 | ▲ € 16.649 |
| Eigen vermogen | € 4.011 | € 0 | € 17.274 | |
| Totale schulden | € 122.277 | € 131.892 | € 84.262 | ▼ 36% |
| Cash | € 33.074 | € 9.213 | € 10.609 | ▲ 15% |
| Opgepotte winst | € 4.011 | € 0 | € 7.274 | |
| Balanstotaal | € 126.288 | € 131.892 | € 101.536 | ▼ 23% |
Kerncijfers van SARI CAR, boekjaren 2023 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met SARI CAR?
Wat er de jongste jaren bij SARI CAR gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 7.274. te laat neergelegd Bron: NBB ↗
- Nieuwe vestiging in Châtelet. KBO
- Ali Saridogan werd bestuurder. NBB
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
Samengevat
Van € 4.011 winst in 2023 naar € 7.274 winst in 2025.
Betaalde al € 3.379 vennootschapsbelasting sinds 2023.
Beste jaar ooit: 2025, met € 7.274 winst.
Bestuur
Achter SARI CAR zit Ali Saridogan.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
Ali Saridogan
Bestuurder
sinds 2022
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Waterloose Steenweg 200 bus 8
1640 Sint-Genesius-Rode
Rue du 8 Mai 16
6200 Châtelet
Actief sinds 1 januari 2023
Wie zit hier nog?
Eén gebouw vol ondernemers of één drukbezette brievenbus? Nog 137 bedrijven zijn op dit adres geregistreerd.
Alle bedrijven op dit adres →Animaux sans Frontières - Belgique - Dieren zonder Grenzen - Animals without Frontiers
LE CHEVERNY
€ 40.006 brutomarge · 2024
INSTINCTY CARS
€ 10.934 brutomarge · 2025
ALPHA OMEGA CONSEIL
€ 21.290 brutomarge · 2025
NERVE
€ 91.902 brutomarge · 2025
+132 andere
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0794.679.725
- Btw-nummer
- BE 0794.679.725
- Maatschappelijke zetel
- Waterloose Steenweg 200 bus 8, 1640 Sint-Genesius-Rode
- Namen & benamingen
- SARI CAR
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 12 december 2022
- Peppol
- Actief · Actief sinds 31 okt 2025
- Activiteiten · NACE
Detailhandel in auto's en lichte bestelwagens (<= 3,5 ton)
Detailhandel in auto's en lichte bestelwagens (= 3,5 ton)