Financiën
Boekjaar 2025
FCS CONSTRUCTION & CHÂSSIS uit Neupré, ondernemingsnummer BE0794672401, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 1.695 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde FCS CONSTRUCTION & CHÂSSIS een brutomarge van € 2.437 en een eigen vermogen van € 3.436. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 386 naar € 1.695. Winstgevend, en de winst groeit. De buffer groeit. Veel schulden tegenover weinig eigen buffer. De jongste jaarrekening werd op 15 oktober 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 3.436
▲ 97% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 1.695
▲ € 1.310 t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 11.866
▲ € 11.283 t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Blijft in het bedrijf
Geen dividend over 2025. De opgepotte winst groeide naar € 436.
Mensen en middelen in 2025
≈ 1
Geen personeel op de loonlijst. Eén bestuurder, dus wellicht werkt die zelf in de zaak.
€ 467
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2025
Geen
Geen leningen bij de bank op de laatste dag van het boekjaar.
€ 56.912
▲ € 49.945 t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 348
Nog te betalen vennootschapsbelasting en btw. Geen loonschuld: er staat niets open aan personeel of RSZ.
| 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € -1.645 | € 1.488 | € 2.437 | ▲ 64% |
| Winst na belastingen | € -1.645 | € 386 | € 1.695 | ▲ € 1.310 |
| Eigen vermogen | € 1.355 | € 1.741 | € 3.436 | ▲ 97% |
| Totale schulden | € 1.731 | € 72.117 | € 117.951 | ▲ 64% |
| Cash | - | € 583 | € 11.866 | ▲ € 11.283 |
| Opgepotte winst | € -1.645 | € -1.259 | € 436 | ▲ € 1.695 |
| Balanstotaal | € 3.085 | € 73.857 | € 121.387 | ▲ 64% |
Kerncijfers van FCS CONSTRUCTION & CHÂSSIS, boekjaren 2023 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met FCS CONSTRUCTION & CHÂSSIS?
Wat er de jongste jaren bij FCS CONSTRUCTION & CHÂSSIS gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 1.695 (▲ € 1.310 t.o.v. 2024). te laat neergelegd Bron: NBB ↗
- Carmelo SALEMI werd bestuurder. NBB
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
Samengevat
Van € 1.645 verlies in 2023 naar € 1.695 winst in 2025.
Betaalde al € 348 vennootschapsbelasting sinds 2023.
Beste jaar ooit: 2025, met € 1.695 winst.
Bestuur
Achter FCS CONSTRUCTION & CHÂSSIS zit Carmelo SALEMI.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
Carmelo SALEMI
Bestuurder
sinds 2022
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Avenue des Thuyas(N) 9
4121 Neupré
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0794.672.401
- Btw-nummer
- BE 0794.672.401
- Maatschappelijke zetel
- Avenue des Thuyas(N) 9, 4121 Neupré
- Namen & benamingen
- FCS CONSTRUCTION & CHÂSSIS
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 12 december 2022
- Peppol
- Actief · Actief sinds 16 feb 2026
- Activiteiten · NACE
Algemene bouw van residentiële gebouwen