Financiën
Boekjaar 2025
LOVINTIS uit La Louvière, ondernemingsnummer BE0794341017, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 9.233 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde LOVINTIS een brutomarge van € 44.814 en een eigen vermogen van € 133.574. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 130.878 naar € 9.233. Het bedrijf draait winst. Er zit een gezonde buffer in het bedrijf. De schulden zijn onder controle. De jongste jaarrekening werd op 31 augustus 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 133.574
▼ 12% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 9.233
▼ 93% t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 9.950
▼ 30% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
€ 27.660 uitgekeerd
Meer dan de winst van het jaar ging naar de aandeelhouders; de reserves zakten.
Mensen en middelen in 2025
€ 28.745
▲ 17% t.o.v. 2024
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2025
€ 305.886
Dit jaar wordt € 37.098 afgelost. In dit ritme is de lange lening over ≈ 1 jaar weg.
€ 117.809
▲ 11% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 62.456
▲ 5% t.o.v. 2024
Nog te betalen vennootschapsbelasting en btw. Geen loonschuld: er staat niets open aan personeel of RSZ.
| 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 25.159 | € 187.975 | € 44.814 | ▼ 76% |
| Winst na belastingen | € 18.122 | € 130.878 | € 9.233 | ▼ 93% |
| Eigen vermogen | € 21.122 | € 152.000 | € 133.574 | ▼ 12% |
| Totale schulden | € 35.887 | € 165.774 | € 486.461 | ▲ 193% |
| Cash | € 11.055 | € 14.149 | € 9.950 | ▼ 30% |
| Opgepotte winst | € 18.122 | € 149.000 | € 130.574 | ▼ 12% |
| Dividend | € 0 | € 0 | € 27.660 | |
| Bankschulden | € 0 | € 0 | € 305.886 | |
| Balanstotaal | € 57.010 | € 317.774 | € 620.035 | ▲ 95% |
Kerncijfers van LOVINTIS, boekjaren 2023 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met LOVINTIS?
Wat er de jongste jaren bij LOVINTIS gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 9.233 (▼ 93% t.o.v. 2024). te laat neergelegd Bron: NBB ↗
- Oprichting, gepubliceerd in het Staatsblad. Bron: Staatsblad ↗
- Nieuwe vestiging in La Louvière. KBO
Samengevat
Van € 18.122 winst in 2023 naar € 9.233 winst in 2025.
Betaalde al € 64.921 vennootschapsbelasting sinds 2023.
Beste jaar ooit: 2024, met € 130.878 winst.
Keerde in totaal € 27.660 dividend uit aan de eigenaars.
Bestuur
Achter LOVINTIS zitten LORENZO JONAITIS en VINCAS JONAITIS. VINCAS JONAITIS zit ook achter JNTS.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
LORENZO JONAITIS
Bestuurder
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Chaussée de Jolimont(PAU) 28
7100 La Louvière
Wie zit hier nog?
Eén gebouw vol ondernemers of één drukbezette brievenbus? Nog 2 bedrijven zijn op dit adres geregistreerd.
Alle bedrijven op dit adres →Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Aandeelhouders volgens de Staatsblad-akten
Wie inbracht bij de oprichting en bij kapitaalverhogingen, met de akte als bron. Latere overdrachten van aandelen staan niet in het Staatsblad.
Oprichting
Bron: Akte ↗- JONAITIS Vinças(oprichter) 50%
- JONAITIS Lorenzo(oprichter) 50%
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0794.341.017
- Btw-nummer
- BE 0794.341.017
- Maatschappelijke zetel
- Chaussée de Jolimont(PAU) 28, 7100 La Louvière
- Namen & benamingen
- LOVINTIS
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 2 december 2022
- Peppol
- Actief · Actief sinds 23 dec 2025
- Contact
- [email protected]
- Activiteiten · NACE
Algemene bouw van residentiële gebouwen
Metselwerk
Overige gespecialiseerde bouwactiviteiten, neg
Restaureren van bouwwerken
Uitvoeren van metsel- en voegwerken