Financiën
Boekjaar 2025
TROIS-E uit Braine-l'Alleud, ondernemingsnummer BE0794270246, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 24.197 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde TROIS-E een brutomarge van € 32.616 en een eigen vermogen van € 5.197. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 4.815 naar € 24.197. Winstgevend, en de winst groeit. De buffer kromp fors: het eigen vermogen ligt 87 % lager dan vorig jaar. Veel schulden tegenover weinig eigen buffer. De jongste jaarrekening werd op 27 augustus 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 5.197
▼ 87% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 24.197
▲ € 19.382 t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 22.079
▲ 57% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
€ 57.869 uitgekeerd
Meer dan de winst van het jaar ging naar de aandeelhouders; de reserves zakten.
Mensen en middelen in 2025
≈ 1
Geen personeel op de loonlijst. Eén bestuurder, dus wellicht werkt die zelf in de zaak.
€ 1.271
▲ 103% t.o.v. 2024
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2025
Geen
Geen leningen bij de bank op de laatste dag van het boekjaar.
€ 3.607
▲ 116% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 16.897
▲ 38% t.o.v. 2024
Nog te betalen vennootschapsbelasting en btw. Geen loonschuld: er staat niets open aan personeel of RSZ.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 23.605 | € 17.205 | € 9.013 | € 32.616 | ▲ 262% |
| Winst na belastingen | € 18.771 | € 12.783 | € 4.815 | € 24.197 | ▲ € 19.382 |
| Eigen vermogen | € 21.271 | € 34.054 | € 38.869 | € 5.197 | ▼ 87% |
| Totale schulden | € 17.312 | € 20.414 | € 13.942 | € 38.331 | ▲ 175% |
| Cash | € 10.311 | € 37.183 | € 14.060 | € 22.079 | ▲ 57% |
| Opgepotte winst | € 18.771 | € 31.554 | € 36.369 | € 2.697 | ▼ 93% |
| Dividend | € 0 | € 0 | € 0 | € 57.869 | |
| Balanstotaal | € 38.583 | € 54.468 | € 52.811 | € 43.528 | ▼ 18% |
Kerncijfers van TROIS-E, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met TROIS-E?
Wat er de jongste jaren bij TROIS-E gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 24.197 (▲ € 19.382 t.o.v. 2024). te laat neergelegd Bron: NBB ↗
- Nieuwe vestiging in Waterloo. KBO
- Thomas VERHULST werd bestuurder. NBB
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
Samengevat
Van € 18.771 winst in 2022 naar € 24.197 winst in 2025.
Betaalde al € 17.542 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2025, met € 24.197 winst.
Keerde in totaal € 57.869 dividend uit aan de eigenaars.
Bestuur
Achter TROIS-E zit Thomas VERHULST.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
Thomas VERHULST
Bestuurder
sinds 2022
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Rue des Fauvettes 16
1420 Braine-l'Alleud
Rue Mattot 126
1410 Waterloo
Actief sinds 1 december 2022
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0794.270.246
- Btw-nummer
- BE 0794.270.246
- Maatschappelijke zetel
- Rue des Fauvettes 16, 1420 Braine-l'Alleud
- Namen & benamingen
- TROIS-E
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 1 december 2022
- Peppol
- Actief · Actief sinds 2 dec 2025
- Activiteiten · NACE
Activiteiten op het gebied van computerconsultancy en beheer van computerfaciliteiten
Computerconsultancy-activiteiten
Speur- en ontwikkelingswerk op biotechnologisch gebied
Overige niet-gespecialiseerde detailhandel
Activiteiten van managers van artiesten, sportlui en overige bekende personaliteiten
Activiteiten van reclamebureaus
Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van public relations en communicatie
Activiteiten van managers van artiesten, sportlui en overige bekende pesonaliteiten
+2