Financiën
Boekjaar 2025
ENERGYMED uit Herve, ondernemingsnummer BE0794254212, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 65.811 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde ENERGYMED een brutomarge van € 130.195 en een eigen vermogen van € 189.434. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 37.020 naar € 65.811. Winstgevend, en de winst groeit. De buffer groeit. De schulden zijn onder controle. De jongste jaarrekening werd op 23 maart 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 189.434
▲ 53% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 65.811
▲ 78% t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 72.090
▲ 1% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Blijft in het bedrijf
Geen dividend over 2025. De opgepotte winst groeide naar € 179.434.
Mensen en middelen in 2025
€ 3.230
▼ 69% t.o.v. 2024
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2025
€ 334.885
▼ 4% t.o.v. 2024
Dit jaar wordt € 13.122 afgelost. In dit ritme is de lange lening over ≈ 26 jaar weg.
€ 1.146
▲ 167% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 29.130
▲ 166% t.o.v. 2024
Nog te betalen vennootschapsbelasting en btw. Geen loonschuld: er staat niets open aan personeel of RSZ.
| 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 108.024 | € 111.771 | € 130.195 | ▲ 16% |
| Winst na belastingen | € 76.604 | € 37.020 | € 65.811 | ▲ 78% |
| Eigen vermogen | € 86.604 | € 123.623 | € 189.434 | ▲ 53% |
| Totale schulden | € 61.795 | € 360.860 | € 365.162 | ▲ 1% |
| Cash | € 109.861 | € 71.319 | € 72.090 | ▲ 1% |
| Terreinen & gebouwen | € 8.483 | € 362.994 | € 449.347 | ▲ 24% |
| Opgepotte winst | € 76.604 | € 113.623 | € 179.434 | ▲ 58% |
| Bankschulden | € 0 | € 347.596 | € 334.885 | ▼ 4% |
| Balanstotaal | € 148.399 | € 484.484 | € 554.596 | ▲ 14% |
Kerncijfers van ENERGYMED, boekjaren 2023 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met ENERGYMED?
Wat er de jongste jaren bij ENERGYMED gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 65.811 (▲ 78% t.o.v. 2024). Bron: NBB ↗
- Nieuwe vestiging in Herve. KBO
- Caroline REMY werd bestuurder. NBB
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
Samengevat
Van € 76.604 winst in 2023 naar € 65.811 winst in 2025.
Betaalde al € 50.186 vennootschapsbelasting sinds 2023.
Beste jaar ooit: 2023, met € 76.604 winst.
Bestuur
Achter ENERGYMED zit Caroline REMY.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
Caroline REMY
Bestuurder
sinds 2022
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Rue Longue Haie 51
4650 Herve
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0794.254.212
- Btw-nummer
- BE 0794.254.212
- Maatschappelijke zetel
- Rue Longue Haie 51, 4650 Herve
- Namen & benamingen
- ENERGYMED
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 30 november 2022
- Peppol
- Actief · Actief sinds 26 okt 2026
- Activiteiten · NACE
Activiteiten van medisch specialisten