Financiën
Boekjaar 2025
Mike-IT uit Heist-op-den-Berg, ondernemingsnummer BE0794192943, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 40.099 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde Mike-IT een brutomarge van € 57.058 en een eigen vermogen van € 92.904. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 30.314 naar € 40.099. Winstgevend, en de winst groeit. De buffer groeit. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 30 juni 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 92.904
▲ 76% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 40.099
▲ 32% t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 53.847
▲ 13% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Blijft in het bedrijf
Geen dividend over 2025. De opgepotte winst groeide naar € 91.904.
Mensen en middelen in 2025
≈ 1
Geen personeel op de loonlijst. Eén bestuurder, dus wellicht werkt die zelf in de zaak.
€ 75.475
▲ € 68.931 t.o.v. 2024
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2025
€ 55.039
Dit jaar wordt € 10.515 afgelost. In dit ritme is de lange lening over ≈ 5 jaar weg.
€ 1.450
▲ 100% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 18.631
▼ 12% t.o.v. 2024
Nog te betalen vennootschapsbelasting en btw. Geen loonschuld: er staat niets open aan personeel of RSZ.
| 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 34.663 | € 43.340 | € 57.058 | ▲ 32% |
| Winst na belastingen | € 21.491 | € 30.314 | € 40.099 | ▲ 32% |
| Eigen vermogen | € 22.491 | € 52.805 | € 92.904 | ▲ 76% |
| Totale schulden | € 26.539 | € 21.979 | € 75.120 | ▲ 242% |
| Cash | € 15.742 | € 47.742 | € 53.847 | ▲ 13% |
| Opgepotte winst | € 21.491 | € 51.805 | € 91.904 | ▲ 77% |
| Bankschulden | € 0 | € 0 | € 55.039 | |
| Balanstotaal | € 49.030 | € 74.784 | € 168.025 | ▲ 125% |
Kerncijfers van Mike-IT, boekjaren 2023 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met Mike-IT?
Wat er de jongste jaren bij Mike-IT gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 40.099 (▲ 32% t.o.v. 2024). Bron: NBB ↗
- Oprichting, gepubliceerd in het Staatsblad. Bron: Staatsblad ↗
- Nieuwe vestiging in Heist-op-den-Berg. KBO
Samengevat
Van € 21.491 winst in 2023 naar € 40.099 winst in 2025.
Betaalde al € 27.072 vennootschapsbelasting sinds 2023.
Beste jaar ooit: 2025, met € 40.099 winst.
Bestuur
Achter Mike-IT zit Mike Janssens.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
Mike Janssens
Bestuurder
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Kattestraat 30
2220 Heist-op-den-Berg
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Aandeelhouders volgens de Staatsblad-akten
Wie inbracht bij de oprichting en bij kapitaalverhogingen, met de akte als bron. Latere overdrachten van aandelen staan niet in het Staatsblad.
Oprichting
Bron: Akte ↗- JANSSENS Mike(oprichter) 100%
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0794.192.943
- Btw-nummer
- BE 0794.192.943
- Maatschappelijke zetel
- Kattestraat 30, 2220 Heist-op-den-Berg
- Namen & benamingen
- Mike-IT
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 29 november 2022
- Peppol
- Actief · Actief sinds 2 sep 2025
- Activiteiten · NACE
Computerconsultancy-activiteiten
Activiteiten op het gebied van computerconsultancy en beheer van computerfaciliteiten
Detailhandel in ICT-apparatuur
Detailhandel in computers, randapparatuur en software in gespecialiseerde winkels
Ontwerpen en programmeren van computerprogramma's
Overige diensten op het gebied van informatietechnologie en computer
Gegevensverwerking, webhosting en aanverwante activiteiten
Beheer van computerfaciliteiten
+2