Financiën
Boekjaar 2025
Fredantiques uit Mont-de-l'Enclus, ondernemingsnummer BE0793620643, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 73.447 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde Fredantiques een brutomarge van € 115.785 en een eigen vermogen van € 143.416. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 35.526 naar € 73.447. Winstgevend, en de winst groeit. De buffer groeit. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 9 juni 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 143.416
▲ 105% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 73.447
▲ 107% t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 146.870
▲ € 112.865 t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Blijft in het bedrijf
Geen dividend over 2025. De opgepotte winst groeide naar € 143.216.
Mensen en middelen in 2025
€ 24.807
▼ 31% t.o.v. 2024
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2025
€ 14.472
▼ 25% t.o.v. 2024
Dit jaar wordt € 4.934 afgelost. In dit ritme is de lange lening over ≈ 3 jaar weg.
€ 1.141
▼ 96% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 1.526
▼ 67% t.o.v. 2024
Nog te betalen vennootschapsbelasting en btw. Geen loonschuld: er staat niets open aan personeel of RSZ.
| 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|
| Omzet | € 760.317 | - | - | |
| Brutomarge | € 72.240 | € 63.006 | € 115.785 | ▲ 84% |
| Winst na belastingen | € 37.627 | € 35.526 | € 73.447 | ▲ 107% |
| Eigen vermogen | € 36.161 | € 69.969 | € 143.416 | ▲ 105% |
| Totale schulden | € 191.649 | € 249.659 | € 35.502 | ▼ 86% |
| Cash | € 53.332 | € 34.005 | € 146.870 | ▲ € 112.865 |
| Opgepotte winst | € 35.961 | € 69.769 | € 143.216 | ▲ 105% |
| Dividend | € 1.666 | € 1.718 | € 0 | ▼ 100% |
| Bankschulden | € 4.125 | € 19.225 | € 14.472 | ▼ 25% |
| Balanstotaal | € 227.810 | € 319.627 | € 178.919 | ▼ 44% |
Kerncijfers van Fredantiques, boekjaren 2023 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met Fredantiques?
Wat er de jongste jaren bij Fredantiques gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 73.447 (▲ 107% t.o.v. 2024). Bron: NBB ↗
- Nieuwe vestiging in Mont-de-l'Enclus. KBO
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
Samengevat
Van € 37.627 winst in 2023 naar € 73.447 winst in 2025.
Betaalde al € 69.503 vennootschapsbelasting sinds 2023.
Beste jaar ooit: 2025, met € 73.447 winst.
Keerde in totaal € 3.384 dividend uit aan de eigenaars.
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Rue des Résistants(O) 47
7750 Mont-de-l'Enclus
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0793.620.643
- Btw-nummer
- BE 0793.620.643
- Maatschappelijke zetel
- Rue des Résistants(O) 47, 7750 Mont-de-l'Enclus
- Namen & benamingen
- Fredantiques
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 16 november 2022
- Peppol
- Actief · Actief sinds 19 dec 2025
- Activiteiten · NACE
Detailhandel in andere tweedehandsgoederen, muv tweedehandskleding
Detailhandel in verlichtingsartikelen
Detailhandel in antiquiteiten
Detailhandel in andere huishoudelijke artikelen, neg
Handelsbemiddeling in de niet-gespecialiseerde groothandel
Detailhandel in huismeubilair
Detailhandel in verlichtingsartikelen in gespecialiseerde winkels
Detailhandel in andere huishoudelijke artikelen in gespecialiseerde winkels, n.e.g.
+1