Actief · volgens de KBO, 2 november 2026
HAY GROUP logo

HAY GROUP

BE0793601441

Rechtspersoon Besloten Vennootschap 1 vestiging

HAY GROUP is een bouwbedrijf in Sint-Martens-Latem. BV, gestart op 15 november 2022, 1 vestiging.

Kerkstraat 4, 9830 Sint-Martens-Latem hay-group.be

Achter het bedrijf: Vardan Adamyan, Simona Siaudvytyte.

Actief voor

3 jaar, 11 maanden

Financiën

Boekjaar 2024

HAY GROUP uit Sint-Martens-Latem, ondernemingsnummer BE0793601441, sloot boekjaar 2024 af met een resultaat van € 11.247 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde HAY GROUP een brutomarge van € 31.344 en een eigen vermogen van € 9.400. Tegenover boekjaar 2023 ging het resultaat van € -6.847 naar € 11.247. Winstgevend, en de winst groeit. De buffer groeit. Veel schulden tegenover weinig eigen buffer. De jongste jaarrekening werd op 5 november 2025 neergelegd bij de Nationale Bank van België.

Wat het waard is Groeit

€ 9.400

▲ € 11.247 t.o.v. 2023

Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.

Winst Groeit

€ 11.247

▲ in 2023 nog € 6.847 verlies

Winst na belastingen over het boekjaar.

Geld op de bank

€ 16.112

▲ 16% t.o.v. 2023

Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.

Waar de winst naartoe gaat Groeit

Blijft in het bedrijf

Geen dividend over 2024. De opgepotte winst groeide naar € 4.400.

Mensen en middelen in 2024

Voertuigen en materieel

€ 32.084

▲ 4% t.o.v. 2023

Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.

Schulden eind 2024

Bankschulden ≈ 3 jaar te gaan

€ 30.626

Dit jaar wordt € 12.151 afgelost. In dit ritme is de lange lening over ≈ 3 jaar weg.

Aan leveranciers

€ 38.449

▼ 19% t.o.v. 2023

Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.

Belastingen

€ 1.433

▲ € 1.191 t.o.v. 2023

Nog te betalen vennootschapsbelasting en btw. Geen loonschuld: er staat niets open aan personeel of RSZ.

Kerncijfers per boekjaar Download kerncijfers (CSV)
20232024Verschil 2023 → 2024
Brutomarge € -4.274 € 31.344 ▲ € 35.618
Winst na belastingen € -6.847 € 11.247 ▲ € 18.094
Eigen vermogen € -1.847 € 9.400 ▲ € 11.247
Totale schulden € 82.047 € 115.377 ▲ 41%
Cash € 13.944 € 16.112 ▲ 16%
Opgepotte winst € -6.847 € 4.400 ▲ € 11.247
Bankschulden € 0 € 30.626
Balanstotaal € 80.200 € 124.776 ▲ 56%

Kerncijfers van HAY GROUP, boekjaren 2023 tot 2024, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.De jaarrekening voor boekjaar 2025 is nog niet neergelegd; ze werd verwacht vóór 31 juli 2026.

Wat is er gebeurd met HAY GROUP?

Wat er de jongste jaren bij HAY GROUP gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:

  • Nieuwe jaarrekening boekjaar 2024: winst van € 11.247. te laat neergelegd Bron: NBB ↗
  • Oprichting, gepubliceerd in het Staatsblad. Bron: Staatsblad ↗
  • Nieuwe vestiging in Lochristi. KBO

Samengevat

Van € 6.847 verlies in 2023 naar € 11.247 winst in 2024.

Betaalde al € 3.857 vennootschapsbelasting sinds 2023.

Beste jaar ooit: 2024, met € 11.247 winst.

Bestuur

Vardan Adamyan Simona Siaudvytyte
HAY GROUP

Achter HAY GROUP zitten Vardan Adamyan en Simona Siaudvytyte.

Bestuurders

Volgens jaarrekening 2024

Vardan Adamyan

Bestuurder

Simona Siaudvytyte

Bestuurder

Vestigingen

Vestigingseenheden

Fysieke locaties van dit bedrijf

Maatschappelijke zetel

Kerkstraat 4

9830 Sint-Martens-Latem

2.338.574.582

Hijfte-Center 8

9080 Lochristi

Actief sinds 15 november 2022

Wie zit hier nog?

Eén gebouw vol ondernemers of één drukbezette brievenbus? Nog 2 bedrijven zijn op dit adres geregistreerd.

Alle bedrijven op dit adres →

Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.

Website

Technologie

All in One SEOAnime.jsApacheContact Form 7ElementorFont AwesomeGoogle AnalyticsOwl CarouselPHPSwiperVarnishWooCommerceWordPressYouTube EmbedjQueryjQuery UIlazysizes

Hosting & E-mail

E-mail provider

one.com Mail

Hosting

ONECOM, DK

Website info

HTTPS Ja
Indexeerbare pagina's 5
Talen NL

Kenmerken

Webshop Contactpagina

Beveiliging

✓ HTTPS
✗ SPF
✗ DMARC

Netwerk

✓ IPv6

Aandeelhouders volgens de Staatsblad-akten

Wie inbracht bij de oprichting en bij kapitaalverhogingen, met de akte als bron. Latere overdrachten van aandelen staan niet in het Staatsblad.

Oprichting

Bron: Akte ↗
  • SIAUDVYTYTE Simona(oprichter) 60%
  • ADAMYAN Vardan(oprichter) 40%

Gegevens

Ondernemingsnummer
0793.601.441
Btw-nummer
BE 0793.601.441
Maatschappelijke zetel
Kerkstraat 4, 9830 Sint-Martens-Latem
Namen & benamingen
HAY GROUP
Type onderneming
Rechtspersoon
Juridische vorm
Besloten Vennootschap
Juridische situatie
Normale toestand
Startdatum
15 november 2022
Peppol
Actief · Actief sinds 12 feb 2025
Contact
hay-group.be
Activiteiten · NACE

Algemene bouw van residentiële gebouwen

Bouwrijp maken van terreinen

Slopen

Overige zakelijke dienstverlening, neg

Veelgestelde vragen

Wat doet HAY GROUP?
HAY GROUP is een bouwbedrijf in Sint-Martens-Latem. BV, gestart op 15 november 2022, 1 vestiging.
Wat is het adres van HAY GROUP?
De maatschappelijke zetel van HAY GROUP is gevestigd te Kerkstraat 4, 9830 Sint-Martens-Latem.
Is HAY GROUP nog actief?
Ja. Volgens de KBO (2 november 2026) is HAY GROUP actief, juridische situatie “Normale toestand”, gestart op 15 november 2022.
Is HAY GROUP geregistreerd op Peppol?
Ja, HAY GROUP is geregistreerd op het Peppol netwerk met ID 0208:0793601441.
Wat is het ondernemingsnummer van HAY GROUP?
Het ondernemingsnummer van HAY GROUP is BE0793601441.
Wanneer is HAY GROUP opgericht?
HAY GROUP is opgericht op 15 november 2022.