Financiën
Boekjaar 2025
JVMC uit Gent, ondernemingsnummer BE0793256991, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 58.236 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde JVMC een brutomarge van € 77.235 en een eigen vermogen van € 128.725. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 40.526 naar € 58.236. Winstgevend, en de winst groeit. De buffer groeit. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 6 april 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 128.725
▲ 83% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 58.236
▲ 44% t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 33.153
▲ 23% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Blijft in het bedrijf
Geen dividend over 2025. De opgepotte winst groeide naar € 124.725.
Mensen en middelen in 2025
≈ 1
Geen personeel op de loonlijst. Eén bestuurder, dus wellicht werkt die zelf in de zaak.
€ 2.035
▼ 33% t.o.v. 2024
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2025
Geen
Geen leningen bij de bank op de laatste dag van het boekjaar.
€ 6.009
▼ 9% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 32.136
▲ 88% t.o.v. 2024
Nog te betalen vennootschapsbelasting en btw. Geen loonschuld: er staat niets open aan personeel of RSZ.
| 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 37.750 | € 56.191 | € 77.235 | ▲ 37% |
| Winst na belastingen | € 25.963 | € 40.526 | € 58.236 | ▲ 44% |
| Eigen vermogen | € 29.963 | € 70.489 | € 128.725 | ▲ 83% |
| Totale schulden | € 10.014 | € 23.624 | € 38.145 | ▲ 61% |
| Cash | € 6.038 | € 26.959 | € 33.153 | ▲ 23% |
| Opgepotte winst | € 25.963 | € 66.489 | € 124.725 | ▲ 88% |
| Balanstotaal | € 39.978 | € 94.114 | € 166.870 | ▲ 77% |
Kerncijfers van JVMC, boekjaren 2023 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met JVMC?
Wat er de jongste jaren bij JVMC gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 58.236 (▲ 44% t.o.v. 2024). Bron: NBB ↗
- Oprichting, gepubliceerd in het Staatsblad. Bron: Staatsblad ↗
- Nieuwe vestiging in Gent. KBO
Samengevat
Van € 25.963 winst in 2023 naar € 58.236 winst in 2025.
Betaalde al € 35.634 vennootschapsbelasting sinds 2023.
Beste jaar ooit: 2025, met € 58.236 winst.
Bestuur
Achter JVMC zit Jan Van de Vyver.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
Jan Van de Vyver
Bestuurder
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Eendrachtstraat 17 bus 201
9000 Gent
Savaanstraat 104
9000 Gent
Actief sinds 3 november 2022
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Aandeelhouders volgens de Staatsblad-akten
Wie inbracht bij de oprichting en bij kapitaalverhogingen, met de akte als bron. Latere overdrachten van aandelen staan niet in het Staatsblad.
Oprichting
Bron: Akte ↗- Van de Vyver, Jan Renaat Ann(oprichter) 100%
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0793.256.991
- Btw-nummer
- BE 0793.256.991
- Maatschappelijke zetel
- Eendrachtstraat 17 bus 201, 9000 Gent
- Namen & benamingen
- JVMC
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 3 november 2022
- Peppol
- Actief · Actief sinds 20 feb 2024
- Activiteiten · NACE
Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies
Overige adviesbureaus op het gebied van bedrijfsbeheer; adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering