Financiën
Boekjaar 2025
KAVA uit Wetteren, ondernemingsnummer BE0792493661, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 42.536 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde KAVA een brutomarge van € 74.219 en een eigen vermogen van € 200.576. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 46.080 naar € 42.536. Het bedrijf draait winst. De buffer groeit. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 29 juni 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 200.576
▲ 27% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 42.536
▼ 8% t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 43.045
▲ 36% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Blijft in het bedrijf
Geen dividend over 2025. De opgepotte winst groeide naar € 195.576.
Mensen en middelen in 2025
≈ 1
Geen personeel op de loonlijst. Eén bestuurder, dus wellicht werkt die zelf in de zaak.
€ 59.016
▼ 24% t.o.v. 2024
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2025
€ 14.133
▼ 45% t.o.v. 2024
Dit jaar wordt € 12.072 afgelost. In dit ritme is de lange lening over ≈ 1 jaar weg.
€ 2.423
▲ 10% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
| 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 141.075 | € 74.425 | € 74.219 | |
| Winst na belastingen | € 106.961 | € 46.080 | € 42.536 | ▼ 8% |
| Eigen vermogen | € 111.961 | € 158.041 | € 200.576 | ▲ 27% |
| Totale schulden | € 5.481 | € 28.366 | € 20.958 | ▼ 26% |
| Cash | € 78.115 | € 31.672 | € 43.045 | ▲ 36% |
| Opgepotte winst | € 106.961 | € 153.041 | € 195.576 | ▲ 28% |
| Bankschulden | € 0 | € 25.712 | € 14.133 | ▼ 45% |
| Balanstotaal | € 117.442 | € 186.407 | € 221.535 | ▲ 19% |
Kerncijfers van KAVA, boekjaren 2023 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met KAVA?
Wat er de jongste jaren bij KAVA gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 42.536 (▼ 8% t.o.v. 2024). Bron: NBB ↗
- Oprichting, gepubliceerd in het Staatsblad. Bron: Staatsblad ↗
- Nieuwe vestiging in Wetteren. KBO
- Karel Turgeon werd bestuurder. NBB
Samengevat
Van € 106.961 winst in 2023 naar € 42.536 winst in 2025.
Betaalde al € 52.684 vennootschapsbelasting sinds 2023.
Beste jaar ooit: 2023, met € 106.961 winst.
Bestuur
Achter KAVA zit Karel Turgeon.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
Karel Turgeon
Bestuurder
sinds 2022
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Helverdinkstraat 6
9230 Wetteren
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Aandeelhouders volgens de Staatsblad-akten
Wie inbracht bij de oprichting en bij kapitaalverhogingen, met de akte als bron. Latere overdrachten van aandelen staan niet in het Staatsblad.
Oprichting
Bron: Akte ↗- TURGEON Karel(oprichter) 100%
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0792.493.661
- Btw-nummer
- BE 0792.493.661
- Maatschappelijke zetel
- Helverdinkstraat 6, 9230 Wetteren
- Namen & benamingen
- KAVA
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 14 oktober 2022
- Peppol
- Actief · Actief sinds 16 aug 2025
- Activiteiten · NACE
Landschapsverzorging
Algemene elektrotechnische installatiewerken
Overige gespecialiseerde bouwactiviteiten, neg
Overige zakelijke dienstverlening, neg
Plaatsen van vloerbedekking en wandbekleding van hout
Overige gespecialiseerde bouwwerkzaamheden