Financiën
Boekjaar 2025
SAMUEL VAN VAERENBERGH uit Puurs-Sint-Amands, ondernemingsnummer BE0792264722, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € -6.217 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde SAMUEL VAN VAERENBERGH een brutomarge van € 12.550 en een eigen vermogen van € 82.399. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 32.140 naar € -6.217. Het bedrijf draaide verlies. Er zit een gezonde buffer in het bedrijf. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 24 juli 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 82.399
▼ 7% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ -6.217
▼ in 2024 nog € 32.140 winst
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 37.550
▼ 1% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Verlies, niets uit te keren
De reserves zakten naar € 79.399.
Mensen en middelen in 2025
≈ 1
Geen personeel op de loonlijst. Eén bestuurder, dus wellicht werkt die zelf in de zaak.
€ 45.808
▼ 28% t.o.v. 2024
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2025
Geen
Geen leningen bij de bank op de laatste dag van het boekjaar.
€ 3.987
▼ 63% t.o.v. 2024
Nog te betalen vennootschapsbelasting en btw. Geen loonschuld: er staat niets open aan personeel of RSZ.
| 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 84.801 | € 68.966 | € 12.550 | ▼ 82% |
| Winst na belastingen | € 53.477 | € 32.140 | € -6.217 | ▼ € 38.357 |
| Eigen vermogen | € 56.477 | € 88.617 | € 82.399 | ▼ 7% |
| Totale schulden | € 102.616 | € 32.072 | € 6.809 | ▼ 79% |
| Cash | € 59.992 | € 38.041 | € 37.550 | ▼ 1% |
| Terreinen & gebouwen | € 869 | € 745 | € 621 | ▼ 17% |
| Opgepotte winst | € 53.477 | € 85.617 | € 79.399 | ▼ 7% |
| Balanstotaal | € 159.093 | € 120.688 | € 89.208 | ▼ 26% |
Kerncijfers van SAMUEL VAN VAERENBERGH, boekjaren 2023 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met SAMUEL VAN VAERENBERGH?
Wat er de jongste jaren bij SAMUEL VAN VAERENBERGH gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: verlies van € 6.217 (▼ € 38.357 t.o.v. 2024). Bron: NBB ↗
- Oprichting, gepubliceerd in het Staatsblad. Bron: Staatsblad ↗
- Nieuwe vestiging in Puurs-Sint-Amands. KBO
Samengevat
Van € 53.477 winst in 2023 naar € 6.217 verlies in 2025.
Betaalde al € 38.960 vennootschapsbelasting sinds 2023.
Beste jaar ooit: 2023, met € 53.477 winst.
Bestuur
Achter SAMUEL VAN VAERENBERGH zit Samuel Van Vaerenbergh.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
Samuel Van Vaerenbergh
Bestuurder
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Fok 16C
2890 Puurs-Sint-Amands
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Aandeelhouders volgens de Staatsblad-akten
Wie inbracht bij de oprichting en bij kapitaalverhogingen, met de akte als bron. Latere overdrachten van aandelen staan niet in het Staatsblad.
Oprichting
Bron: Akte ↗- VAN VAERENBERGH Samuel(oprichter) 100%
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0792.264.722
- Btw-nummer
- BE 0792.264.722
- Maatschappelijke zetel
- Fok 16C, 2890 Puurs-Sint-Amands
- Namen & benamingen
- SAMUEL VAN VAERENBERGH
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 10 oktober 2022
- Peppol
- Actief · Actief sinds 2 okt 2024
- Activiteiten · NACE
Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies
Overige adviesbureaus op het gebied van bedrijfsbeheer; adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering