Financiën
Boekjaar 2025
LS BATI uit Chapelle-lez-Herlaimont, ondernemingsnummer BE0790641060, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € -2.202 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde LS BATI een brutomarge van € 4.692 en een eigen vermogen van € 10.871. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 3.164 naar € -2.202. Het bedrijf draaide verlies. Er zit een gezonde buffer in het bedrijf. De schulden zijn onder controle. De jongste jaarrekening werd op 20 februari 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 10.871
▼ 17% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ -2.202
▼ in 2024 nog € 3.164 winst
Winst na belastingen over het boekjaar.
Verlies, niets uit te keren
De reserves zakten naar € 7.871.
Mensen en middelen in 2025
≈ 1
Geen personeel op de loonlijst. Eén bestuurder, dus wellicht werkt die zelf in de zaak.
€ 18.394
▼ 23% t.o.v. 2024
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2025
€ 19.209
▼ 7% t.o.v. 2024
Dit jaar wordt € 2.303 afgelost. In dit ritme is de lange lening over ≈ 8 jaar weg.
€ 1.277
▼ 77% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 464
▲ 35% t.o.v. 2024
Nog te betalen vennootschapsbelasting en btw. Geen loonschuld: er staat niets open aan personeel of RSZ.
| 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 12.260 | € 7.752 | € 4.692 | ▼ 39% |
| Winst na belastingen | € 6.909 | € 3.164 | € -2.202 | ▼ € 5.366 |
| Eigen vermogen | € 9.909 | € 13.073 | € 10.871 | ▼ 17% |
| Totale schulden | € 1.087 | € 26.576 | € 20.949 | ▼ 21% |
| Cash | € 867 | € 4.575 | - | |
| Opgepotte winst | € 6.909 | € 10.073 | € 7.871 | ▼ 22% |
| Bankschulden | € 0 | € 20.688 | € 19.209 | ▼ 7% |
| Balanstotaal | € 10.996 | € 39.649 | € 31.820 | ▼ 20% |
Kerncijfers van LS BATI, boekjaren 2023 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 30 april 2027.
Wat is er gebeurd met LS BATI?
Wat er de jongste jaren bij LS BATI gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: verlies van € 2.202 (▼ € 5.366 t.o.v. 2024). Bron: NBB ↗
- Nieuwe vestiging in Chapelle-lez-Herlaimont. KBO
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
Samengevat
Van € 6.909 winst in 2023 naar € 2.202 verlies in 2025.
Betaalde al € 3.922 vennootschapsbelasting sinds 2023.
Beste jaar ooit: 2023, met € 6.909 winst.
Bestuur
Achter LS BATI zit LUCIO SARNO.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
LUCIO SARNO
Bestuurder
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Rue de la Crête 18
7160 Chapelle-lez-Herlaimont
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0790.641.060
- Btw-nummer
- BE 0790.641.060
- Maatschappelijke zetel
- Rue de la Crête 18, 7160 Chapelle-lez-Herlaimont
- Namen & benamingen
- LS BATI
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 9 september 2022
- Peppol
- Actief · Actief sinds 12 jun 2026
- Activiteiten · NACE
Algemene bouw van residentiële gebouwen
Algemene bouw van andere niet-residentiële gebouwen
Overige gespecialiseerde bouwactiviteiten, neg
Restaureren van bouwwerken