Financiën
Boekjaar 2025
SV GROUP uit Gent, ondernemingsnummer BE0789981955, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 4.544 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde SV GROUP een brutomarge van € 11.510 en een eigen vermogen van € 17.248. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 1.062 naar € 4.544. Winstgevend, en de winst groeit. De buffer groeit. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 30 augustus 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 17.248
▲ 36% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 4.544
▲ € 3.483 t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 6.574
▼ 57% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Blijft in het bedrijf
Geen dividend over 2025. De opgepotte winst groeide naar € 15.748.
Mensen en middelen in 2025
≈ 1
Geen personeel op de loonlijst. Eén bestuurder, dus wellicht werkt die zelf in de zaak.
€ 332
▼ 38% t.o.v. 2024
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2025
Geen
Geen leningen bij de bank op de laatste dag van het boekjaar.
€ 1.189
▼ 87% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 5.750
▼ 15% t.o.v. 2024
Nog te betalen belastingen, btw en sociale bijdragen.
| 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 20.567 | € 7.276 | € 11.510 | ▲ 58% |
| Winst na belastingen | € 10.142 | € 1.062 | € 4.544 | ▲ € 3.483 |
| Eigen vermogen | € 11.642 | € 12.704 | € 17.248 | ▲ 36% |
| Totale schulden | € 21.470 | € 16.435 | € 6.939 | ▼ 58% |
| Cash | € 62 | € 15.183 | € 6.574 | ▼ 57% |
| Opgepotte winst | € 10.142 | € 11.204 | € 15.748 | ▲ 41% |
| Balanstotaal | € 33.113 | € 29.139 | € 24.187 | ▼ 17% |
Kerncijfers van SV GROUP, boekjaren 2023 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met SV GROUP?
Wat er de jongste jaren bij SV GROUP gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 4.544 (▲ € 3.483 t.o.v. 2024). te laat neergelegd Bron: NBB ↗
- Nieuwe vestiging in Gent. KBO
- Oprichting, gepubliceerd in het Staatsblad. Bron: Staatsblad ↗
Samengevat
Van € 10.142 winst in 2023 naar € 4.544 winst in 2025.
Betaalde al € 8.082 vennootschapsbelasting sinds 2023.
Beste jaar ooit: 2023, met € 10.142 winst.
Bestuur
Achter SV GROUP zit Sezer Sen.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
Sezer Sen
Bestuurder
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Hamerstraat 132
9000 Gent
Morekstraat 58
9032 Gent
Actief sinds 5 september 2022
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Aandeelhouders volgens de Staatsblad-akten
Wie inbracht bij de oprichting en bij kapitaalverhogingen, met de akte als bron. Latere overdrachten van aandelen staan niet in het Staatsblad.
Oprichting
Bron: Akte ↗- SEN Sezer(oprichter) 80%
- KAYA Volkan(oprichter) 20%
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0789.981.955
- Btw-nummer
- BE 0789.981.955
- Maatschappelijke zetel
- Hamerstraat 132, 9000 Gent
- Namen & benamingen
- SV GROUP
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 25 augustus 2022
- Peppol
- Actief · Actief sinds 16 dec 2025
- Activiteiten · NACE
Algemene elektrotechnische installatiewerken
Schilderen van gebouwen
Installatie van isolatie
Schrijnwerk
Slopen
Sanitaire werkzaamheden
Isolatiewerkzaamheden