Financiën
Boekjaar 2025
Farmakin uit Gent, ondernemingsnummer BE0788503201, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € -3.596 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde Farmakin een brutomarge van € -429 en een eigen vermogen van € 5.423. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 10.867 naar € -3.596. Het bedrijf draaide verlies. De buffer kromp fors: het eigen vermogen ligt 84 % lager dan vorig jaar. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 29 januari 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 5.423
▼ 84% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ -3.596
▼ in 2024 nog € 10.867 winst
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 1.949
▼ 90% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Verlies, niets uit te keren
De reserves zakten naar € 5.303.
Mensen en middelen in 2025
≈ 1
Geen personeel op de loonlijst. Eén bestuurder, dus wellicht werkt die zelf in de zaak.
€ 1.867
▼ 28% t.o.v. 2024
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2025
Geen
Geen leningen bij de bank op de laatste dag van het boekjaar.
€ 986
▲ 72% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 3.999
▼ 34% t.o.v. 2024
Nog te betalen vennootschapsbelasting en btw. Geen loonschuld: er staat niets open aan personeel of RSZ.
| 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 32.559 | € 16.345 | € -429 | ▼ € 16.774 |
| Winst na belastingen | € 23.033 | € 10.867 | € -3.596 | ▼ € 14.463 |
| Eigen vermogen | € 23.153 | € 34.019 | € 5.423 | ▼ 84% |
| Totale schulden | € 13.915 | € 9.771 | € 8.532 | ▼ 13% |
| Cash | € 30.624 | € 18.809 | € 1.949 | ▼ 90% |
| Opgepotte winst | € 23.033 | € 33.899 | € 5.303 | ▼ 84% |
| Dividend | € 0 | € 0 | € 25.000 | |
| Balanstotaal | € 37.067 | € 43.790 | € 13.955 | ▼ 68% |
Kerncijfers van Farmakin, boekjaren 2023 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 30 januari 2027.
Wat is er gebeurd met Farmakin?
Wat er de jongste jaren bij Farmakin gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: verlies van € 3.596 (▼ € 14.463 t.o.v. 2024). Bron: NBB ↗
- Oprichting, gepubliceerd in het Staatsblad. Bron: Staatsblad ↗
- Nieuwe vestiging in Gent. KBO
Samengevat
Van € 23.033 winst in 2023 naar € 3.596 verlies in 2025.
Betaalde al € 9.481 vennootschapsbelasting sinds 2023.
Beste jaar ooit: 2023, met € 23.033 winst.
Keerde in totaal € 25.000 dividend uit aan de eigenaars.
Bestuur
Achter Farmakin zit Hanna Kint.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
Hanna Kint
Bestuurder
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Clarissenstraat 30
9000 Gent
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Aandeelhouders volgens de Staatsblad-akten
Wie inbracht bij de oprichting en bij kapitaalverhogingen, met de akte als bron. Latere overdrachten van aandelen staan niet in het Staatsblad.
Oprichting
Bron: Akte ↗- Kint, Hanna Marie-Louise Louis(oprichter/vennoot) 100%
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0788.503.201
- Btw-nummer
- BE 0788.503.201
- Maatschappelijke zetel
- Clarissenstraat 30, 9000 Gent
- Namen & benamingen
- Farmakin
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 12 juli 2022
- Peppol
- Actief · Actief sinds 19 nov 2025
- Activiteiten · NACE
Overige zakelijke dienstverlening, neg