Financiën
Boekjaar 2026
MCS Dauwe uit Gent, ondernemingsnummer BE0788372745, sloot boekjaar 2026 af met een resultaat van € 68.137 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde MCS Dauwe een brutomarge van € 96.669 en een eigen vermogen van € 85.516. Tegenover boekjaar 2025 ging het resultaat van € 72.209 naar € 68.137. Het bedrijf draait winst. Er zit een gezonde buffer in het bedrijf. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 22 september 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 85.516
▼ 46% t.o.v. 2025
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 68.137
▼ 6% t.o.v. 2025
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 91.916
▼ 24% t.o.v. 2025
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
€ 140.347 uitgekeerd
Meer dan de winst van het jaar ging naar de aandeelhouders; de reserves zakten.
Mensen en middelen in 2026
≈ 1
Geen personeel op de loonlijst. Eén bestuurder, dus wellicht werkt die zelf in de zaak.
€ 3.388
▼ 28% t.o.v. 2025
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2026
Geen
Geen leningen bij de bank op de laatste dag van het boekjaar.
€ 4.144
▲ 177% t.o.v. 2025
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 7.907
▼ 77% t.o.v. 2025
Nog te betalen vennootschapsbelasting en btw. Geen loonschuld: er staat niets open aan personeel of RSZ.
| 2023 | 2024 | 2025 | 2026 | Verschil 2025 → 2026 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 55.820 | € 73.728 | € 95.973 | € 96.669 | ▲ 1% |
| Winst na belastingen | € 33.701 | € 49.315 | € 72.209 | € 68.137 | ▼ 6% |
| Eigen vermogen | € 36.201 | € 85.516 | € 157.725 | € 85.516 | ▼ 46% |
| Totale schulden | € 63.587 | € 63.410 | € 39.526 | € 80.965 | ▲ 105% |
| Cash | € 34.442 | € 116.975 | € 121.427 | € 91.916 | ▼ 24% |
| Opgepotte winst | € 33.701 | € 83.016 | € 155.225 | € 83.016 | ▼ 47% |
| Dividend | € 0 | € 0 | € 0 | € 140.347 | |
| Bankschulden | € 36.440 | € 19.837 | € 2.865 | € 0 | ▼ 100% |
| Balanstotaal | € 99.788 | € 148.926 | € 197.251 | € 166.481 | ▼ 16% |
Kerncijfers van MCS Dauwe, boekjaren 2023 tot 2026, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2027) verwacht vóór 30 januari 2028.
Wat is er gebeurd met MCS Dauwe?
Wat er de jongste jaren bij MCS Dauwe gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2026: winst van € 68.137 (▼ 6% t.o.v. 2025). Bron: NBB ↗
- Oprichting, gepubliceerd in het Staatsblad. Bron: Staatsblad ↗
- Nieuwe vestiging in Gent. KBO
Samengevat
Van € 33.701 winst in 2023 naar € 68.137 winst in 2026.
Betaalde al € 87.292 vennootschapsbelasting sinds 2023.
Beste jaar ooit: 2025, met € 72.209 winst.
Keerde in totaal € 140.347 dividend uit aan de eigenaars.
Bestuur
Achter MCS Dauwe zit Stef Dauwe. Stef Dauwe zit ook achter CLIPS.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2026
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Schoonmeersstraat 21
9000 Gent
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Aandeelhouders volgens de Staatsblad-akten
Wie inbracht bij de oprichting en bij kapitaalverhogingen, met de akte als bron. Latere overdrachten van aandelen staan niet in het Staatsblad.
Oprichting
Bron: Akte ↗- DAUWE Stef(oprichter) 100%
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0788.372.745
- Btw-nummer
- BE 0788.372.745
- Maatschappelijke zetel
- Schoonmeersstraat 21, 9000 Gent
- Namen & benamingen
- MCS Dauwe
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 7 juli 2022
- Peppol
- Actief · Actief sinds 16 okt 2025
- Activiteiten · NACE
Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies
Overige adviesbureaus op het gebied van bedrijfsbeheer; adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering
Activiteiten van hoofdkantoren
Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van public relations en communicatie
Adviesbureaus op het gebied van public relations en communicatie