Financiën
Boekjaar 2025
Resto Milano uit Ieper, ondernemingsnummer BE0786759872, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 82.352 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde Resto Milano een brutomarge van € 535.612 en een eigen vermogen van € 738.108. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 217.349 naar € 82.352. Het bedrijf draait winst. De buffer groeit. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 19 oktober 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 738.108
▲ 13% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 82.352
▼ 62% t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 615.346
▲ 17% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Blijft in het bedrijf
Geen dividend over 2025. De opgepotte winst groeide naar € 726.108.
Mensen en middelen in 2025
6,4
▼ 0,1 t.o.v. 2024
Gemiddeld over het boekjaar, volgens de sociale balans.
€ 362.671
▲ 34% t.o.v. 2024
€ 56.700 per voltijdse kracht. Alleen personeel op de loonlijst. Wat de bestuurder zichzelf uitkeert, zit al in de brutomarge verrekend en staat niet apart in de jaarrekening.
€ 242
▼ 72% t.o.v. 2024
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2025
€ 87.844
▲ 67% t.o.v. 2024
Dit jaar wordt € 31.169 afgelost. In dit ritme is de lange lening over ≈ 3 jaar weg.
€ 158.465
▼ 24% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 115.276
▲ 16% t.o.v. 2024
Nog te betalen belastingen, btw en sociale bijdragen.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 513.864 | € 690.885 | € 601.054 | € 535.612 | ▼ 11% |
| Winst na belastingen | € 176.914 | € 249.493 | € 217.349 | € 82.352 | ▼ 62% |
| Eigen vermogen | € 188.914 | € 438.408 | € 655.756 | € 738.108 | ▲ 13% |
| Totale schulden | € 348.227 | € 337.103 | € 361.622 | € 363.383 | |
| Cash | € 186.889 | € 403.212 | € 526.604 | € 615.346 | ▲ 17% |
| Opgepotte winst | € 176.914 | € 426.408 | € 643.756 | € 726.108 | ▲ 13% |
| Bankschulden | € 85.457 | € 71.583 | € 52.741 | € 87.844 | ▲ 67% |
| Balanstotaal | € 537.141 | € 775.511 | € 1.017.378 | € 1.101.491 | ▲ 8% |
| Werknemers (VTE) | 2,4 | 6,5 | 6,5 | 6,4 | ▼ 0,1 |
Kerncijfers van Resto Milano, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met Resto Milano?
Wat er de jongste jaren bij Resto Milano gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 82.352 (▼ 62% t.o.v. 2024). te laat neergelegd Bron: NBB ↗
- Nieuwe vestiging in Ieper. KBO
- Nevzat Ciftçi werd bestuurder. NBB
- Aksin Dilan werd bestuurder. NBB
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
Samengevat
Van € 176.914 winst in 2022 naar € 82.352 winst in 2025.
Betaalde al € 235.722 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2023, met € 249.493 winst.
Gemiddeld € 83.700 toegevoegde waarde per werknemer in 2025.
Bestuur
Achter Resto Milano zitten Nevzat Ciftçi en Aksin Dilan.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
Nevzat Ciftçi
Bestuurder
sinds 2022
Aksin Dilan
Bestuurder
sinds 2022
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Grote Markt 4A
8900 Ieper
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Website
Technologie
Hosting & E-mail
E-mail provider
Self-hosted
Hosting
COMBELL-AS, BE
Website info
Kenmerken
Beveiliging
Netwerk
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0786.759.872
- Btw-nummer
- BE 0786.759.872
- Maatschappelijke zetel
- Grote Markt 4A, 8900 Ieper
- Namen & benamingen
- Resto Milano
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 2 juni 2022
- Peppol
- Actief · Actief sinds 15 jan 2026
- Contact
- restomilano.be +32 57 20 02 18
- Activiteiten · NACE
Activiteiten van eetgelegenheden met volledige bediening
Eetgelegenheden met volledige bediening