Knipperlichten
Signalen uit de jaarrekening, de KBO en het Staatsblad, elk met drempel en bron. Geen score, geen oordeel.
-
Jaarrekening te laat NBB
Boekjaar 2024 werd 208 dagen na de wettelijke deadline neergelegd.
Financiën
Boekjaar 2024
MUR-BET DECOR uit Steenokkerzeel, ondernemingsnummer BE0786628824, sloot boekjaar 2024 af met een resultaat van € -6.017 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde MUR-BET DECOR een brutomarge van € 33.019 en een eigen vermogen van € 33.398. Tegenover boekjaar 2023 ging het resultaat van € 38.284 naar € -6.017. Het bedrijf draaide verlies. Er zit een gezonde buffer in het bedrijf. De schulden zijn onder controle. De jongste jaarrekening werd op 24 februari 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 33.398
▼ 15% t.o.v. 2023
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ -6.017
▼ in 2023 nog € 38.284 winst
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 15.443
▲ 270% t.o.v. 2023
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Verlies, niets uit te keren
De reserves zakten naar € 23.398.
Mensen en middelen in 2024
€ 40.129
▼ 34% t.o.v. 2023
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2024
€ 20.280
Leningen bij banken en andere kredietverstrekkers, lang en kort.
€ 44.004
▲ 191% t.o.v. 2023
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 5.254
▲ 22% t.o.v. 2023
Nog te betalen vennootschapsbelasting en btw. Geen loonschuld: er staat niets open aan personeel of RSZ.
| 2022 | 2023 | 2024 | Verschil 2023 → 2024 | |
|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 27.421 | € 57.023 | € 33.019 | ▼ 42% |
| Winst na belastingen | € 18.731 | € 38.284 | € -6.017 | ▼ € 44.301 |
| Eigen vermogen | € 22.731 | € 39.415 | € 33.398 | ▼ 15% |
| Totale schulden | € 60.784 | € 39.426 | € 69.920 | ▲ 77% |
| Cash | € 38.564 | € 4.172 | € 15.443 | ▲ 270% |
| Opgepotte winst | € 12.731 | € 29.415 | € 23.398 | ▼ 20% |
| Dividend | € 6.000 | € 21.600 | € 0 | ▼ 100% |
| Bankschulden | € 0 | € 0 | € 20.280 | |
| Balanstotaal | € 83.514 | € 78.841 | € 103.318 | ▲ 31% |
Kerncijfers van MUR-BET DECOR, boekjaren 2022 tot 2024, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.De jaarrekening voor boekjaar 2025 is nog niet neergelegd; ze werd verwacht vóór 31 juli 2026.
Wat is er gebeurd met MUR-BET DECOR?
Wat er de jongste jaren bij MUR-BET DECOR gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2024: verlies van € 6.017 (▼ € 44.301 t.o.v. 2023). te laat neergelegd Bron: NBB ↗
- Nieuwe vestiging in Steenokkerzeel. KBO
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
Samengevat
Van € 18.731 winst in 2022 naar € 6.017 verlies in 2024.
Betaalde al € 2.646 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2023, met € 38.284 winst.
Keerde in totaal € 27.600 dividend uit aan de eigenaars.
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Tervuursesteenweg 184
1820 Steenokkerzeel
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0786.628.824
- Btw-nummer
- BE 0786.628.824
- Maatschappelijke zetel
- Tervuursesteenweg 184, 1820 Steenokkerzeel
- Namen & benamingen
- MUR-BET DECOR
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 30 mei 2022
- Peppol
- Actief · Actief sinds 12 jan 2026
- Contact
- [email protected]
- Activiteiten · NACE
Algemene bouw van residentiële gebouwen
Andere reinigingsactiviteiten
Overige reiniging van gebouwen; industriële reiniging
Schrijnwerk
Chapewerken
Plaatsen van vloerbedekking en wandbekleding van hout