Knipperlichten
Signalen uit de jaarrekening, de KBO en het Staatsblad, elk met drempel en bron. Geen score, geen oordeel.
-
Verlies twee jaar op rij NBB
Negatief resultaat in 2024 en 2025.
Financiën
Boekjaar 2025
MZ CONSTRUCT & FINITIONS uit La Louvière, ondernemingsnummer BE0785991394, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € -3.161 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde MZ CONSTRUCT & FINITIONS een brutomarge van € 16.134 en een eigen vermogen van € 18.609. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € -5.101 naar € -3.161. Het bedrijf draaide verlies. Er zit een gezonde buffer in het bedrijf. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 20 augustus 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 18.609
▼ 15% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ -3.161
▲ 38 % minder verlies dan in 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 5.074
▲ € 4.312 t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Verlies, niets uit te keren
De reserves zakten naar € 16.609.
Mensen en middelen in 2025
€ 3.599
▼ 58% t.o.v. 2024
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2025
Geen
Geen leningen bij de bank op de laatste dag van het boekjaar.
€ 604
▼ 50% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 1.933
▼ 29% t.o.v. 2024
Nog te betalen vennootschapsbelasting en btw. Geen loonschuld: er staat niets open aan personeel of RSZ.
| 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 27.262 | € 1.126 | € 16.134 | ▲ € 15.008 |
| Winst na belastingen | € 24.871 | € -5.101 | € -3.161 | ▲ € 1.939 |
| Eigen vermogen | € 26.871 | € 21.770 | € 18.609 | ▼ 15% |
| Totale schulden | € 5.071 | € 3.914 | € 3.338 | ▼ 15% |
| Cash | € 2.461 | € 762 | € 5.074 | ▲ € 4.312 |
| Opgepotte winst | € 24.871 | € 19.770 | € 16.609 | ▼ 16% |
| Balanstotaal | € 31.942 | € 25.684 | € 21.947 | ▼ 15% |
Kerncijfers van MZ CONSTRUCT & FINITIONS, boekjaren 2023 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met MZ CONSTRUCT & FINITIONS?
Wat er de jongste jaren bij MZ CONSTRUCT & FINITIONS gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: verlies van € 3.161. te laat neergelegd Bron: NBB ↗
- Oprichting, gepubliceerd in het Staatsblad. Bron: Staatsblad ↗
- Nieuwe vestiging in La Louvière. KBO
Samengevat
Van € 24.871 winst in 2023 naar € 3.161 verlies in 2025.
Betaalde al € 6.335 vennootschapsbelasting sinds 2023.
Beste jaar ooit: 2023, met € 24.871 winst.
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Rue Tierne à Tartes(TRI) 161
7100 La Louvière
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Aandeelhouders volgens de Staatsblad-akten
Wie inbracht bij de oprichting en bij kapitaalverhogingen, met de akte als bron. Latere overdrachten van aandelen staan niet in het Staatsblad.
Oprichting
Bron: Akte ↗- ZAPPONE Said(oprichter) 90%
- MAENE Yves Richard(oprichter) 10%
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0785.991.394
- Btw-nummer
- BE 0785.991.394
- Maatschappelijke zetel
- Rue Tierne à Tartes(TRI) 161, 7100 La Louvière
- Namen & benamingen
- MZ CONSTRUCT & FINITIONS
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 12 mei 2022
- Peppol
- Actief · Actief sinds 11 jan 2026
- Activiteiten · NACE
Schilderen van gebouwen
Landschapsverzorging