Financiën
Boekjaar 2025
D & Déco by David ERNST SRL uit Herve, ondernemingsnummer BE0784893019, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 74.405 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde D & Déco by David ERNST SRL een brutomarge van € 204.579 en een eigen vermogen van € 231.398. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 73.633 naar € 74.405. Winstgevend, en de winst groeit. Er zit een gezonde buffer in het bedrijf. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 13 april 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 231.398
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 74.405
▲ 1% t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 101.887
▼ 33% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
€ 74.405 uitgekeerd
100 % van de winst ging naar de aandeelhouders, de rest bleef in het bedrijf.
Mensen en middelen in 2025
€ 87.907
▲ 36% t.o.v. 2024
Alleen personeel op de loonlijst. Wat de bestuurder zichzelf uitkeert, zit al in de brutomarge verrekend en staat niet apart in de jaarrekening.
€ 64.315
▲ 35% t.o.v. 2024
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2025
Geen
Geen leningen bij de bank op de laatste dag van het boekjaar.
€ 17.217
▲ 56% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 16.725
▲ 50% t.o.v. 2024
Nog te betalen belastingen, btw en sociale bijdragen.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 151.701 | € 163.760 | € 189.714 | € 204.579 | ▲ 8% |
| Winst na belastingen | € 80.272 | € 69.493 | € 73.633 | € 74.405 | ▲ 1% |
| Eigen vermogen | € 88.272 | € 157.765 | € 231.398 | € 231.398 | |
| Totale schulden | € 61.594 | € 72.862 | € 52.048 | € 134.222 | ▲ 158% |
| Cash | € 101.046 | € 117.406 | € 151.350 | € 101.887 | ▼ 33% |
| Opgepotte winst | € 80.272 | € 149.765 | € 223.398 | € 223.398 | |
| Dividend | € 0 | € 0 | € 0 | € 74.405 | |
| Bankschulden | € 15.707 | € 10.350 | € 4.964 | € 0 | ▼ 100% |
| Balanstotaal | € 149.867 | € 230.626 | € 283.446 | € 365.620 | ▲ 29% |
Kerncijfers van D & Déco by David ERNST SRL, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met D & Déco by David ERNST SRL?
Wat er de jongste jaren bij D & Déco by David ERNST SRL gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 74.405 (▲ 1% t.o.v. 2024). Bron: NBB ↗
- Nieuwe vestiging in Herve. KBO
- David ERNST werd bestuurder. NBB
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
Samengevat
Van € 80.272 winst in 2022 naar € 74.405 winst in 2025.
Betaalde al € 102.609 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2022, met € 80.272 winst.
Keerde in totaal € 74.405 dividend uit aan de eigenaars.
Bestuur
Achter D & Déco by David ERNST SRL zit David ERNST.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
David ERNST
Bestuurder
sinds 2022
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Wadeleux 433
4654 Herve
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0784.893.019
- Btw-nummer
- BE 0784.893.019
- Maatschappelijke zetel
- Wadeleux 433, 4654 Herve
- Namen & benamingen
- D & Déco by David ERNST SRL
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 15 april 2022
- Peppol
- Actief · Actief sinds 19 sep 2025
- Activiteiten · NACE
Schilderen van gebouwen
Plaatsen van behang en vloerbedekking en wandbekleding van andere materialen
Schilderen van civieltechnische werken