Actief · volgens de KBO, 2 november 2026

Mountain Constructions

BE0784846794

Rechtspersoon Besloten Vennootschap 1 vestiging

Mountain Constructions is volgens de KBO actief als: Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies. BV, gestart op 14 april 2022, 1 vestiging.

Nieuwevaart 189 bus 102, 9000 Gent

Achter het bedrijf: Aaren Van De Maele.

Actief voor

4 jaar, 6 maanden

Financiën

Boekjaar 2025

Mountain Constructions uit Gent, ondernemingsnummer BE0784846794, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 7.774 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde Mountain Constructions een brutomarge van € 12.660 en een eigen vermogen van € 26.896. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 4.976 naar € 7.774. Winstgevend, en de winst groeit. De buffer groeit. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 23 juli 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.

Wat het waard is Groeit

€ 26.896

▲ 41% t.o.v. 2024

Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.

Winst Groeit

€ 7.774

▲ 56% t.o.v. 2024

Winst na belastingen over het boekjaar.

Geld op de bank

€ 24.885

▼ 11% t.o.v. 2024

Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.

Waar de winst naartoe gaat Groeit

Blijft in het bedrijf

Geen dividend over 2025. De opgepotte winst groeide naar € 22.896.

Mensen en middelen in 2025

Voltijdse krachten schatting

≈ 1

Geen personeel op de loonlijst. Eén bestuurder, dus wellicht werkt die zelf in de zaak.

Voertuigen en materieel

€ 2.125

▼ 21% t.o.v. 2024

Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.

Schulden eind 2025

Bankschulden

Geen

Geen leningen bij de bank op de laatste dag van het boekjaar.

Aan leveranciers

€ 1.337

▼ 84% t.o.v. 2024

Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.

Belastingen

€ 7.666

▼ 14% t.o.v. 2024

Nog te betalen vennootschapsbelasting en btw. Geen loonschuld: er staat niets open aan personeel of RSZ.

Kerncijfers per boekjaar Download kerncijfers (CSV)
202320242025Verschil 2024 → 2025
Brutomarge € 13.951 € 7.748 € 12.660 ▲ 63%
Winst na belastingen € 10.146 € 4.976 € 7.774 ▲ 56%
Eigen vermogen € 14.146 € 19.122 € 26.896 ▲ 41%
Totale schulden € 20.199 € 19.214 € 10.612 ▼ 45%
Cash € 24.180 € 27.874 € 24.885 ▼ 11%
Opgepotte winst € 10.146 € 15.122 € 22.896 ▲ 51%
Balanstotaal € 34.346 € 38.336 € 37.508 ▼ 2%

Kerncijfers van Mountain Constructions, boekjaren 2023 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.

Wat is er gebeurd met Mountain Constructions?

Wat er de jongste jaren bij Mountain Constructions gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:

  • Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 7.774 (▲ 56% t.o.v. 2024). Bron: NBB ↗
  • Oprichting, gepubliceerd in het Staatsblad. Bron: Staatsblad ↗
  • Nieuwe vestiging in Gent. KBO

Samengevat

Van € 10.146 winst in 2023 naar € 7.774 winst in 2025.

Betaalde al € 8.538 vennootschapsbelasting sinds 2023.

Beste jaar ooit: 2023, met € 10.146 winst.

Bestuur

Aaren Van De Maele
Mountain Constructions

Achter Mountain Constructions zit Aaren Van De Maele. Aaren Van De Maele zit ook achter BLENT en Blent One.

Bestuurders

Volgens jaarrekening 2025

Aaren Van De Maele

Bestuurder

Ook actief bij: BLENT, Blent One

Vestigingen

Vestigingseenheden

Fysieke locaties van dit bedrijf

Maatschappelijke zetel

Nieuwevaart 189 bus 102

9000 Gent

Wie zit hier nog?

Eén gebouw vol ondernemers of één drukbezette brievenbus? Nog 1 bedrijven zijn op dit adres geregistreerd.

Alle bedrijven op dit adres →

Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.

Aandeelhouders volgens de Staatsblad-akten

Wie inbracht bij de oprichting en bij kapitaalverhogingen, met de akte als bron. Latere overdrachten van aandelen staan niet in het Staatsblad.

Oprichting

Bron: Akte ↗
  • VAN DE MAELE Aaren(oprichter) 100%

Gegevens

Ondernemingsnummer
0784.846.794
Btw-nummer
BE 0784.846.794
Maatschappelijke zetel
Nieuwevaart 189 bus 102, 9000 Gent
Namen & benamingen
Mountain Constructions
Type onderneming
Rechtspersoon
Juridische vorm
Besloten Vennootschap
Juridische situatie
Normale toestand
Startdatum
14 april 2022
Peppol
Actief · Actief sinds 31 okt 2023
Activiteiten · NACE

Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies

Overige adviesbureaus op het gebied van bedrijfsbeheer; adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering

Veelgestelde vragen

Wat doet Mountain Constructions?
Mountain Constructions is volgens de KBO actief als: Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies. BV, gestart op 14 april 2022, 1 vestiging.
Wat is het adres van Mountain Constructions?
De maatschappelijke zetel van Mountain Constructions is gevestigd te Nieuwevaart 189 bus 102, 9000 Gent.
Is Mountain Constructions nog actief?
Ja. Volgens de KBO (2 november 2026) is Mountain Constructions actief, juridische situatie “Normale toestand”, gestart op 14 april 2022.
Is Mountain Constructions geregistreerd op Peppol?
Ja, Mountain Constructions is geregistreerd op het Peppol netwerk met ID 0208:0784846794.
Wat is het ondernemingsnummer van Mountain Constructions?
Het ondernemingsnummer van Mountain Constructions is BE0784846794.
Wanneer is Mountain Constructions opgericht?
Mountain Constructions is opgericht op 14 april 2022.