Knipperlichten
Signalen uit de jaarrekening, de KBO en het Staatsblad, elk met drempel en bron. Geen score, geen oordeel.
-
Krappe liquiditeit NBB
Cash en vorderingen dekken 63 % van de kortlopende schulden in 2025; drempel 65 %.
Financiën
Boekjaar 2025
Gentle Grip uit Theux, ondernemingsnummer BE0784293795, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 20.842 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde Gentle Grip een brutomarge van € 62.913 en een eigen vermogen van € 24.342. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 13.121 naar € 20.842. Winstgevend, en de winst groeit. Er zit een gezonde buffer in het bedrijf. De schulden zijn onder controle. De jongste jaarrekening werd op 15 juni 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 24.342
▼ 37% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 20.842
▲ 59% t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 46.394
▲ 7% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
€ 35.415 uitgekeerd
Meer dan de winst van het jaar ging naar de aandeelhouders; de reserves zakten.
Mensen en middelen in 2025
≈ 1
Geen personeel op de loonlijst. Eén bestuurder, dus wellicht werkt die zelf in de zaak.
€ 2.113
▼ 78% t.o.v. 2024
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2025
€ 9.090
▼ 36% t.o.v. 2024
Dit jaar wordt € 5.376 afgelost. In dit ritme is de lange lening over ≈ 2 jaar weg.
€ 1.775
▲ 23% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 16.267
▼ 5% t.o.v. 2024
Nog te betalen vennootschapsbelasting en btw. Geen loonschuld: er staat niets open aan personeel of RSZ.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 29.900 | € 36.816 | € 49.710 | € 62.913 | ▲ 27% |
| Winst na belastingen | € 13.782 | € 10.171 | € 13.121 | € 20.842 | ▲ 59% |
| Eigen vermogen | € 17.282 | € 26.653 | € 38.915 | € 24.342 | ▼ 37% |
| Totale schulden | € 61.896 | € 91.702 | € 86.194 | € 120.624 | ▲ 40% |
| Cash | € 19.618 | € 34.136 | € 43.484 | € 46.394 | ▲ 7% |
| Opgepotte winst | € 13.782 | € 23.153 | € 35.415 | € 20.842 | ▼ 41% |
| Dividend | € 0 | € 800 | € 859 | € 35.415 | ▲ € 34.556 |
| Bankschulden | € 0 | € 19.174 | € 14.241 | € 9.090 | ▼ 36% |
| Balanstotaal | € 79.178 | € 118.355 | € 125.109 | € 144.966 | ▲ 16% |
Kerncijfers van Gentle Grip, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met Gentle Grip?
Wat er de jongste jaren bij Gentle Grip gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 20.842 (▲ 59% t.o.v. 2024). Bron: NBB ↗
- Nieuwe vestiging in Theux. KBO
- Témoudjine JANSSENS werd bestuurder. NBB
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
Samengevat
Van € 13.782 winst in 2022 naar € 20.842 winst in 2025.
Betaalde al € 12.448 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2025, met € 20.842 winst.
Keerde in totaal € 37.074 dividend uit aan de eigenaars.
Bestuur
Achter Gentle Grip zit Témoudjine JANSSENS.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
Témoudjine JANSSENS
Bestuurder
sinds 2022
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Rue Queue du Bois 35
4910 Theux
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0784.293.795
- Btw-nummer
- BE 0784.293.795
- Maatschappelijke zetel
- Rue Queue du Bois 35, 4910 Theux
- Namen & benamingen
- Gentle Grip
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 31 maart 2022
- Peppol
- Actief · Actief sinds 1 jan 2001
- Activiteiten · NACE
Gespecialiseerde beeld-, verlichtings- en geluidstechnieken
Beoefening van uitvoerende kunsten door artistieke ensembles
Verhuur en lease van andere machines en werktuigen en andere materiële goederen
Ontwerp en bouw van podia en decors
Andere ondersteunende activiteiten voor scheppende en uitvoerende kunst, neg
Promotie en organisatie van scheppende en uitvoerende kunstevenementen
Overige ondersteunende activiteiten voor de uitvoerende kunsten
Promotie en organisatie van uitvoerende kunstevenementen
+1