Financiën
Boekjaar 2025
TLA CONSTRUCT uit Tubize, ondernemingsnummer BE0783966569, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 20.856 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde TLA CONSTRUCT een brutomarge van € 25.129 en een eigen vermogen van € 54.895. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 2.799 naar € 20.856. Winstgevend, en de winst groeit. De buffer groeit. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 26 augustus 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 54.895
▲ 18% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 20.856
▲ € 18.057 t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 4.087
▼ 65% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
€ 12.500 uitgekeerd
60 % van de winst ging naar de aandeelhouders, de rest bleef in het bedrijf.
Mensen en middelen in 2025
€ 451
▼ 2% t.o.v. 2024
Alleen personeel op de loonlijst. Wat de bestuurder zichzelf uitkeert, zit al in de brutomarge verrekend en staat niet apart in de jaarrekening.
Schulden eind 2025
€ 1.084
Leningen bij banken en andere kredietverstrekkers, lang en kort.
€ 55.677
▲ 2% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 9.020
▼ 25% t.o.v. 2024
Nog te betalen vennootschapsbelasting en btw. Geen loonschuld: er staat niets open aan personeel of RSZ.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 49.852 | € 11.404 | € 4.717 | € 25.129 | ▲ € 20.412 |
| Winst na belastingen | € 33.237 | € 5.503 | € 2.799 | € 20.856 | ▲ € 18.057 |
| Eigen vermogen | € 38.237 | € 43.740 | € 46.539 | € 54.895 | ▲ 18% |
| Totale schulden | € 65.173 | € 31.944 | € 71.201 | € 76.406 | ▲ 7% |
| Cash | € 4.706 | € 3.272 | € 11.613 | € 4.087 | ▼ 65% |
| Terreinen & gebouwen | - | - | - | € 3.672 | |
| Opgepotte winst | € 28.237 | € 33.740 | € 36.539 | € 44.895 | ▲ 23% |
| Dividend | € 5.000 | € 0 | € 0 | € 12.500 | |
| Bankschulden | € 0 | € 0 | € 0 | € 1.084 | |
| Balanstotaal | € 103.410 | € 75.684 | € 117.740 | € 131.301 | ▲ 12% |
Kerncijfers van TLA CONSTRUCT, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met TLA CONSTRUCT?
Wat er de jongste jaren bij TLA CONSTRUCT gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 20.856 (▲ € 18.057 t.o.v. 2024). te laat neergelegd Bron: NBB ↗
- Nieuwe vestiging in Tubize. KBO
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
Samengevat
Van € 33.237 winst in 2022 naar € 20.856 winst in 2025.
Betaalde al € 12.878 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2022, met € 33.237 winst.
Keerde in totaal € 17.500 dividend uit aan de eigenaars.
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Rue de Virginal 199
1480 Tubize
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0783.966.569
- Btw-nummer
- BE 0783.966.569
- Maatschappelijke zetel
- Rue de Virginal 199, 1480 Tubize
- Namen & benamingen
- TLA CONSTRUCT
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 29 maart 2022
- Peppol
- Actief · Actief sinds 18 dec 2025
- Activiteiten · NACE
Overige gespecialiseerde bouwactiviteiten, neg
Restaureren van bouwwerken
Bouwrijp maken van terreinen
Installatie van isolatie
Activiteiten van stedebouwkundige en tuin- en landschapsarchitecten
Bouw van rioleringen
Bouw van water- en gasdistributienetten
Isolatiewerkzaamheden