Financiën
Boekjaar 2026
Creme-dela-Creme uit Boortmeerbeek, ondernemingsnummer BE0783927472, sloot boekjaar 2026 af met een resultaat van € 67.884 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde Creme-dela-Creme een brutomarge van € 93.270 en een eigen vermogen van € 74.321. Tegenover boekjaar 2025 ging het resultaat van € 55.323 naar € 67.884. Winstgevend, en de winst groeit. De buffer groeit. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 21 september 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 74.321
▲ 1% t.o.v. 2025
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 67.884
▲ 23% t.o.v. 2025
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 62.041
▼ 18% t.o.v. 2025
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
€ 67.884 uitgekeerd
100 % van de winst ging naar de aandeelhouders, de rest bleef in het bedrijf.
Mensen en middelen in 2026
≈ 1
Geen personeel op de loonlijst. Eén bestuurder, dus wellicht werkt die zelf in de zaak.
€ 2.904
▼ 62% t.o.v. 2025
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2026
€ 10.557
▼ 43% t.o.v. 2025
Dit jaar wordt € 8.178 afgelost. In dit ritme is de lange lening over ≈ 1 jaar weg.
€ 9.720
▲ € 7.928 t.o.v. 2025
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 8.498
▲ € 6.590 t.o.v. 2025
Nog te betalen vennootschapsbelasting en btw. Geen loonschuld: er staat niets open aan personeel of RSZ.
| 2023 | 2024 | 2025 | 2026 | Verschil 2025 → 2026 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 73.304 | € 63.938 | € 75.535 | € 93.270 | ▲ 23% |
| Winst na belastingen | € 45.391 | € 33.858 | € 55.323 | € 67.884 | ▲ 23% |
| Eigen vermogen | € 35.391 | € 62.249 | € 73.572 | € 74.321 | ▲ 1% |
| Totale schulden | € 48.689 | € 30.730 | € 22.224 | € 53.284 | ▲ 140% |
| Cash | € 51.189 | € 44.784 | € 75.897 | € 62.041 | ▼ 18% |
| Opgepotte winst | € 30.391 | € 57.249 | € 68.572 | € 68.572 | |
| Dividend | € 15.000 | € 7.000 | € 44.000 | € 67.884 | ▲ 54% |
| Bankschulden | € 21.100 | € 16.165 | € 18.468 | € 10.557 | ▼ 43% |
| Balanstotaal | € 84.080 | € 92.979 | € 95.797 | € 127.605 | ▲ 33% |
Kerncijfers van Creme-dela-Creme, boekjaren 2023 tot 2026, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2027) verwacht vóór 31 oktober 2027.
Wat is er gebeurd met Creme-dela-Creme?
Wat er de jongste jaren bij Creme-dela-Creme gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2026: winst van € 67.884 (▲ 23% t.o.v. 2025). Bron: NBB ↗
- Nieuwe vestiging in Boortmeerbeek. KBO
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
Samengevat
Van € 45.391 winst in 2023 naar € 67.884 winst in 2026.
Betaalde al € 52.291 vennootschapsbelasting sinds 2023.
Beste jaar ooit: 2026, met € 67.884 winst.
Keerde in totaal € 133.884 dividend uit aan de eigenaars.
Bestuur
Achter Creme-dela-Creme zit Ann Sanse.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2026
Ann Sanse
Bestuurder
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Leuvensesteenweg 110
3191 Boortmeerbeek
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Website
Technologie
Hosting & E-mail
E-mail provider
Self-hosted
Hosting
SQUARESPACE - Squarespace, Inc., US
Website info
Kenmerken
Beveiliging
Netwerk
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0783.927.472
- Btw-nummer
- BE 0783.927.472
- Maatschappelijke zetel
- Leuvensesteenweg 110, 3191 Boortmeerbeek
- Namen & benamingen
- Creme-dela-Creme
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 29 maart 2022
- Peppol
- Actief · Actief sinds 1 jan 2001
- Contact
- creme-dela-creme.be
- Activiteiten · NACE
Activiteiten van eetgelegenheden met beperkte bediening, muv mobiele eetgelegenheden
Eetgelegenheden met beperkte bediening
Detailhandel in groenten en fruit
Markt- en straathandel in voedings- en genotmiddelen