Financiën
Boekjaar 2026
Degy uit Heist-op-den-Berg, ondernemingsnummer BE0783638254, sloot boekjaar 2026 af met een resultaat van € 35.438 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde Degy een brutomarge van € 68.649 en een eigen vermogen van € 7.854. Tegenover boekjaar 2025 ging het resultaat van € 30.471 naar € 35.438. Winstgevend, en de winst groeit. De buffer kromp fors: het eigen vermogen ligt 88 % lager dan vorig jaar. Veel schulden tegenover weinig eigen buffer. De jongste jaarrekening werd op 30 oktober 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 7.854
▼ 88% t.o.v. 2025
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 35.438
▲ 16% t.o.v. 2025
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 54.083
▼ 8% t.o.v. 2025
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
€ 95.000 uitgekeerd
Meer dan de winst van het jaar ging naar de aandeelhouders; de reserves zakten.
Mensen en middelen in 2026
€ 33.850
▲ 211% t.o.v. 2025
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2026
€ 11.844
Leningen bij banken en andere kredietverstrekkers, lang en kort.
€ 4.668
▲ 118% t.o.v. 2025
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 4.674
▼ 69% t.o.v. 2025
Nog te betalen vennootschapsbelasting en btw. Geen loonschuld: er staat niets open aan personeel of RSZ.
| 2023 | 2024 | 2025 | 2026 | Verschil 2025 → 2026 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 16.546 | € 38.227 | € 51.501 | € 68.649 | ▲ 33% |
| Winst na belastingen | € 11.144 | € 23.801 | € 30.471 | € 35.438 | ▲ 16% |
| Eigen vermogen | € 13.144 | € 36.945 | € 67.416 | € 7.854 | ▼ 88% |
| Totale schulden | € 18.306 | € 34.749 | € 39.204 | € 112.448 | ▲ 187% |
| Cash | € 21.362 | € 18.814 | € 58.666 | € 54.083 | ▼ 8% |
| Opgepotte winst | € 11.144 | € 34.945 | € 65.416 | € 5.854 | ▼ 91% |
| Dividend | € 0 | € 0 | € 0 | € 95.000 | |
| Bankschulden | € 0 | € 11.844 | € 11.844 | € 11.844 | |
| Balanstotaal | € 31.450 | € 71.694 | € 106.620 | € 120.302 | ▲ 13% |
Kerncijfers van Degy, boekjaren 2023 tot 2026, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2027) verwacht vóór 31 oktober 2027.
Wat is er gebeurd met Degy?
Wat er de jongste jaren bij Degy gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2026: winst van € 35.438 (▲ 16% t.o.v. 2025). Bron: NBB ↗
- Oprichting, gepubliceerd in het Staatsblad. Bron: Staatsblad ↗
- Nieuwe vestiging in Heist-op-den-Berg. KBO
Samengevat
Van € 11.144 winst in 2023 naar € 35.438 winst in 2026.
Betaalde al € 30.221 vennootschapsbelasting sinds 2023.
Beste jaar ooit: 2026, met € 35.438 winst.
Keerde in totaal € 95.000 dividend uit aan de eigenaars.
Bestuur
Achter Degy zitten Koen Gysemans en Eric Delaet.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2026
Koen Gysemans
Bestuurder
Eric Delaet
Bestuurder
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Gommerijnstraat 18 A
2220 Heist-op-den-Berg
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Website
Technologie
Certificeringen & Partners
Hosting & E-mail
E-mail provider
one.com Mail
Hosting
ONECOM, DK
Website info
Kenmerken
Beveiliging
Netwerk
Aandeelhouders volgens de Staatsblad-akten
Wie inbracht bij de oprichting en bij kapitaalverhogingen, met de akte als bron. Latere overdrachten van aandelen staan niet in het Staatsblad.
Oprichting
Bron: Akte ↗- GYSEMANS Koen(oprichter) 50%
- DELAET Eric Walter Rosa(oprichter) 50%
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0783.638.254
- Btw-nummer
- BE 0783.638.254
- Maatschappelijke zetel
- Gommerijnstraat 18 A, 2220 Heist-op-den-Berg
- Namen & benamingen
- Degy
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 21 maart 2022
- Peppol
- Actief · Actief sinds 3 sep 2025
- Contact
- nutrifarma.be [email protected]
- Activiteiten · NACE
Activiteiten op het gebied van computerconsultancy en beheer van computerfaciliteiten
Computerconsultancy-activiteiten
Computerinfrastructuur, gegevensverwerking, hosting en aanverwante activiteiten
Activiteiten van vertalers
Activiteiten van webportalen
Detailhandel in ICT-apparatuur
Overige dienstverlenende activiteiten op het gebied van informatie
Webportalen
+4